BUZ (Tamamlandı)

BUZ (Tamamlandı)

915K Reads 33.8K Votes 70 Part Story
vuppaaa By vuppaaa Completed

Topuklarımdan gelen tıkırtı tüm koridorda yankılanıyordu.

 Kolumdaki saate bakıp hızımı arttırdım. İlk günden mesaiye geç başlamak istemezdim. Hiç bir zaman mesaiye geç başlamak istemezdim. Aslında bakarsanız bir yerlere geç kalmaktan nefret ederdim. Yemeğim, uykum, yürüyüşüm dahil her şeyi dakikası dakikasına programlar, bu programın katiyyen dışına çıkmazdım. Bir yerden taviz verdiğiniz zaman, geri dönüşü olmuyordu. 

Kapıyı tıklatıp yeni patronumun odasına ilk adımımı attım. İsviçre'de, dünyanın para merkezinde büyümüş, eğitimini Almanya'da yüksek derecelerle tamamlamış biri ilk gün için şefiyle değil bölge müdürüyle görüşseydi, bunu çok da garip karşılamazdınız. 

İlk görüşmemden sonra çalışacağım odaya gidip mesai arkadaşlarımla tanıştım. Gördüğüm kadarıyla odada altı kişi çalışacaktık. Bu iyiydi, kalabalıktan hoşlanmazdım. Anlattıklarına bakılırsa gelişimi uzun süredir bekliyorlardı. Sosyal medyada hakkımda çıkan haberler dışında başka bir şey bulamamış olmaları onları üzmüşe be...

  • aşk
  • gençkızedebiyatı
  • mısra
  • romance
  • vural
eryilmzsila eryilmzsila Jun 04, 2017
Buz tamamlandığı daha okumasın  mutlaka güzeldir aslında ben buz tamamlamadan hiçbirşey anlamadım mutlaka çook güzeldir ②②②②numaradir
emineTanrgan emineTanrgan Jan 30, 2017
Getirisi derseniz olumlu bir cumle kurmus olmaniz gerekir. Zira, bu cumle olumsuz bir cumle o sebeple getiri yerine 'bir başka olumsuz tarafi da' diyebilirdiniz.
BraDayan BraDayan Feb 26, 2015
kızın gördüğü rüyada mı kalp cihazının sesi vardı yoksa kız hasta mı