Sahte Güz #Wattys2016

Sahte Güz #Wattys2016

7.5M Reads 362K Votes 45 Part Story
Beyza Özaydın By prensesingunlugu Updated Dec 22, 2016

Bu bilindik siyahla beyazın hikayesi değildi. Bu siyahla siyahın, siyahla mavinin hikayesiydi. Siyahla turuncunun, kırmızının, morun.. Sadece siyah görünmeyi tercih etmiş bütün renklerin.


Derin, bir intikam uğruna kimliğini değiştirmeyi bile göze almıştı. İntikam değildi aslında. Ona ulaşma çabasıydı. Yıllardır sevdiği çocuğun kendisini tam da diğer bütün herkes gibi ezdiği gün, onun külden doğduğu gündü. Güçlü olduğunu herkese göstermek istiyordu. Güzel olduğunu. Yıkılmaz olduğunu. Dokunsan ağlayacağı zamanlarda bile dışarıya duvar kadar sert gözükmek istiyordu.

Bu kendine güvenmesi için tek yoldu. Ama bu yol onu çıkmaza sokmuştu. Kullandığı kimlik ya akıl hastanesinde tedavi gören bir kıza aitse? Ve bu kişiyi delirten çocuk Derin kimliği alıp ortaya çıktığında geri dönerse?

---

Şimdi kızın neden delirdiğini anlıyordum. Savaş isminin verdiği bütün özellikleri taşıyordu. O yıkılmaz, yıkılırdı. O hissetmez, senide hissizleştirirdi. Acımaz, acıtırdı. Yaptığı her şeyden sonra yine dönüp iyileştirmesi de son noktaydı. Yeni acılar için eskilerini iyileştiriyordu. Bütün bunlar yetmezmiş gibi birde, sırf dönüp iyileştirsin diye acılarda katlanılır geliyordu. Sırf dönsün diye..

Ben Kumsal değildim. Ben Derin'dim. O ise Savaştı. Beni tanırken aslında nefret ettiği kızın değiştiğini düşünüyordu. O nefret ettiği kıza aşık olmaya başladığı için kaçarken, aslında o kızın kimliğini çalan bana aşık oluyordu.

EsmaYlmaz461 EsmaYlmaz461 6 days ago
BA-YIL-DIM! Aslında hep karşıma çıkıyordu ama okuma hevesim gelmiyordu çünkü  en son okuduğum kitap tüm enerjimi almıştı. Taaki bu kitabı okuyana kadar. Yazmaya devam et ^^^^
gulparem07 gulparem07 3 days ago
Arkadaşlar lütfen benim HAYATIN ENGELLERİ adlı kitabimida okuyn. Ve yorum yapın yada begenin
_AngElen_ _AngElen_ 4 days ago
Aah ah ne günlerdi bee Ayazın kıskançlıklarını özledim lan
DilberHcyeva_ DilberHcyeva_ 2 days ago
Aga süper başlamışın allahını seversen bi benimle yamada el at abisi
AryaKaraduman1 AryaKaraduman1 2 days ago
Savaş 😍😍😍 Ve savaş Atanın uğurlu bir sözü vardır bilirmisiniz :D :D ''Öldürürüm Yarram'' :D :D
Jokerin_Kankasi Jokerin_Kankasi 6 days ago
ayazın dövmesi aklına gelenler susun ve yeşil göz takıntısı olan benin atalay barkına ve anıl'a olan aşkını alevlendirmeyin (yalnız alev deyince anılın yemek yememesi falan geldi aklıma sjsjsj)