Sahte Güz

Sahte Güz

10.9M Reads 541K Votes 48 Part Story
Beyza Özaydın By prensesingunlugu Updated Jun 17

Bu bilindik siyahla beyazın hikayesi değildi. Bu siyahla siyahın, siyahla mavinin hikayesiydi. Siyahla turuncunun, kırmızının, morun.. Sadece siyah görünmeyi tercih etmiş bütün renklerin.


Derin, bir intikam uğruna kimliğini değiştirmeyi bile göze almıştı. İntikam değildi aslında. Ona ulaşma çabasıydı. Yıllardır sevdiği çocuğun kendisini tam da diğer bütün herkes gibi ezdiği gün, onun külden doğduğu gündü. Güçlü olduğunu herkese göstermek istiyordu. Güzel olduğunu. Yıkılmaz olduğunu. Dokunsan ağlayacağı zamanlarda bile dışarıya duvar kadar sert gözükmek istiyordu.

Bu kendine güvenmesi için tek yoldu. Ama bu yol onu çıkmaza sokmuştu. Kullandığı kimlik ya akıl hastanesinde tedavi gören bir kıza aitse? Ve bu kişiyi delirten çocuk Derin kimliği alıp ortaya çıktığında geri dönerse?
-------------
Ben Kumsal değildim. Ben Derin'dim. O ise Savaştı. Beni tanırken aslında nefret ettiği kızın değiştiğini düşünüyordu. O nefret ettiği kıza aşık olmaya başladığı için kaçarken, aslında o kızın kimliğini çalan bana aşık oluyordu.

 • aşk
 • intikam
 • oyun
 • sahte
 • sahtekimlik
 • wattromantik
 • wattys2017
LAN KARAM DEDI KARAM CANIM CIĞERIM KARAM DEDI YOKSA BENMI YANLIŞ OKUYOM AQQ
aleynakocabuga aleynakocabuga 5 days ago
Ben daha telefondaki numarayı başka bir telefona aktarmayı ussenip ss aliyim
Ya abi abartmayin yazdiği şeyi okuya biliyorsaniz ve anliyorsaniz niye kucaliyorsunuz aq h
EsraKoak505 EsraKoak505 2 days ago
Yeni başlıyorum namını çok duydum bu kitabın ama başlamak bu güne nasip mış
               
               14 aralık
Yuh amq oha yani çuş lan adam manyakmi ruh hastasi 😂😂😂
Ya abi niye şoke oluyorsunuz geçen gun ben buçakla kulağimi kestim şuan duyamiyorum bunlar çok normal fantaziler tek bulak degil bacak kol el her yer kesik ben NDJDISICUXIOAODIDUCNXN 😂😂😂😂