NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Sahte Güz #Wattys2016

Sahte Güz #Wattys2016

8.3M Reads 409K Votes 46 Part Story
Beyza Özaydın By prensesingunlugu Updated Feb 02

Bu bilindik siyahla beyazın hikayesi değildi. Bu siyahla siyahın, siyahla mavinin hikayesiydi. Siyahla turuncunun, kırmızının, morun.. Sadece siyah görünmeyi tercih etmiş bütün renklerin.


Derin, bir intikam uğruna kimliğini değiştirmeyi bile göze almıştı. İntikam değildi aslında. Ona ulaşma çabasıydı. Yıllardır sevdiği çocuğun kendisini tam da diğer bütün herkes gibi ezdiği gün, onun külden doğduğu gündü. Güçlü olduğunu herkese göstermek istiyordu. Güzel olduğunu. Yıkılmaz olduğunu. Dokunsan ağlayacağı zamanlarda bile dışarıya duvar kadar sert gözükmek istiyordu.

Bu kendine güvenmesi için tek yoldu. Ama bu yol onu çıkmaza sokmuştu. Kullandığı kimlik ya akıl hastanesinde tedavi gören bir kıza aitse? Ve bu kişiyi delirten çocuk Derin kimliği alıp ortaya çıktığında geri dönerse?

---

Şimdi kızın neden delirdiğini anlıyordum. Savaş isminin verdiği bütün özellikleri taşıyordu. O yıkılmaz, yıkılırdı. O hissetmez, senide hissizleştirirdi. Acımaz, acıtırdı. Yaptığı her şeyden sonra yine dönüp iyileştirmesi de son noktaydı. Yeni acılar için eskilerini iyileştiriyordu. Bütün bunlar yetmezmiş gibi birde, sırf dönüp iyileştirsin diye acılarda katlanılır geliyordu. Sırf dönsün diye..

Ben Kumsal değildim. Ben Derin'dim. O ise Savaştı. Beni tanırken aslında nefret ettiği kızın değiştiğini düşünüyordu. O nefret ettiği kıza aşık olmaya başladığı için kaçarken, aslında o kızın kimliğini çalan bana aşık oluyordu.

asyakeykubat asyakeykubat 6 days ago
bence kızı kendine aşık edip delirtmiştir (farkındayım biraz saçmaydı)
Kesin şu çocuk bizim ana karakteri kumsal sanacak demedi deme aha buraya yazıyorum xhdnxhcjd
http://my.w.tt/UiNb/YzRa6RR9FB "Zihinlerin Savaşı - Zümrüdü Anka " ------> 6. Bölüm yolda. Okumanızı tavsiye ederim.
hiraanur32 hiraanur32 Mar 16
Sonra deli kıza zarar vermek isteyen çocuk Derinede versin oh mis
İntikam bana göre değil çok çocuksu ve amaçsızca geliyo. Ben genelde umursamam ya da affederim.
NisanurArya NisanurArya Mar 18
rica etsem kitabıma bir göz atarmısınız " sonsuza kadar " . yazgı, bukre ve ecemin çılgın dünyasında kaybolabilirsiniz.ilgin , ekin ve bilgi ile aşkı tadabilirsiniz..https://www.wattpad.com/myworks/101487952-sonsuza-kadar
               Yanıtla