Sahte Güz

Sahte Güz

10.6M Reads 531K Votes 48 Part Story
Beyza Özaydın By prensesingunlugu Updated Jun 17

Bu bilindik siyahla beyazın hikayesi değildi. Bu siyahla siyahın, siyahla mavinin hikayesiydi. Siyahla turuncunun, kırmızının, morun.. Sadece siyah görünmeyi tercih etmiş bütün renklerin.


Derin, bir intikam uğruna kimliğini değiştirmeyi bile göze almıştı. İntikam değildi aslında. Ona ulaşma çabasıydı. Yıllardır sevdiği çocuğun kendisini tam da diğer bütün herkes gibi ezdiği gün, onun külden doğduğu gündü. Güçlü olduğunu herkese göstermek istiyordu. Güzel olduğunu. Yıkılmaz olduğunu. Dokunsan ağlayacağı zamanlarda bile dışarıya duvar kadar sert gözükmek istiyordu.

Bu kendine güvenmesi için tek yoldu. Ama bu yol onu çıkmaza sokmuştu. Kullandığı kimlik ya akıl hastanesinde tedavi gören bir kıza aitse? Ve bu kişiyi delirten çocuk Derin kimliği alıp ortaya çıktığında geri dönerse?
-------------
Ben Kumsal değildim. Ben Derin'dim. O ise Savaştı. Beni tanırken aslında nefret ettiği kızın değiştiğini düşünüyordu. O nefret ettiği kıza aşık olmaya başladığı için kaçarken, aslında o kızın kimliğini çalan bana aşık oluyordu.

 • aşk
 • intikam
 • oyun
 • sahte
 • sahtekimlik
 • wattromantik
 • wattys2017
hdkysoo hdkysoo a day ago
Ağabey,ben neden hep kitap, dizi ve filmlerde kötü olanları ve 2. Çocuk durumuna düşenleri seviyorum? Cidden manyakmıyım? Acep!
hdkysoo hdkysoo a day ago
Lütfen virgül koyarmısın! Tek nefeste okuyorum paragrafı... ( , ) lütfen!!
hdkysoo hdkysoo a day ago
Tarif ettiği kişi Esenyurt,Bağcılar ve G.O.P da görülmüştür. 
               Takma adları: Keko-Semt çocuğu
               Özel güç: Tarifsiz Halay
                 ......
nutellalipsikopat nutellalipsikopat 7 days ago
herşey böyle başlamışştı şimdi bokluk olsun diye bütün kitabı anlatırdım ama yapmıcam ya da çook ufak bir şey söyleyeyim her bok oluyo okuyun
Ay saymaktan bıktım kaçıncı okuyuşum emin değilim 5 olmuştur herhalde
Umursamıyor musun yoksa fark mı etmiyorsun bilemedim ama keşke düzeltsen çünkü içeriğin iyi fakat bu çeşit hatalar olması insanı soğutuyor üzgünüm...