NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Sahte Güz

Sahte Güz

9.4M Reads 474K Votes 48 Part Story
Beyza Özaydın By prensesingunlugu Updated Jun 17

Bu bilindik siyahla beyazın hikayesi değildi. Bu siyahla siyahın, siyahla mavinin hikayesiydi. Siyahla turuncunun, kırmızının, morun.. Sadece siyah görünmeyi tercih etmiş bütün renklerin.


Derin, bir intikam uğruna kimliğini değiştirmeyi bile göze almıştı. İntikam değildi aslında. Ona ulaşma çabasıydı. Yıllardır sevdiği çocuğun kendisini tam da diğer bütün herkes gibi ezdiği gün, onun külden doğduğu gündü. Güçlü olduğunu herkese göstermek istiyordu. Güzel olduğunu. Yıkılmaz olduğunu. Dokunsan ağlayacağı zamanlarda bile dışarıya duvar kadar sert gözükmek istiyordu.

Bu kendine güvenmesi için tek yoldu. Ama bu yol onu çıkmaza sokmuştu. Kullandığı kimlik ya akıl hastanesinde tedavi gören bir kıza aitse? Ve bu kişiyi delirten çocuk Derin kimliği alıp ortaya çıktığında geri dönerse?
-------------
Ben Kumsal değildim. Ben Derin'dim. O ise Savaştı. Beni tanırken aslında nefret ettiği kızın değiştiğini düşünüyordu. O nefret ettiği kıza aşık olmaya başladığı için kaçarken, aslında o kızın kimliğini çalan bana aşık oluyordu.

irem_658 irem_658 2 days ago
N'oluyo  lan diyenlere sesleniyorum.ilk başta bende n'oluyo amk dediğimi hatırlıyorum,sonrası malum bu sanırım bi 10. Okuyuşum felan.....🖤🖤🖤
lady_carjaval- lady_carjaval- 2 days ago
Basta iyiymiste sonradan bi bokluklar cikmis valla bu yakinda esrar falanda icirtir
lady_carjaval- lady_carjaval- 2 days ago
Mutluyum sandiginda bile mutlu degilsindir aslinda sadece sanarsib
lady_carjaval- lady_carjaval- 2 days ago
Lan yemin ederim guzel bi isim istiyorum dediginde aklima kumsal geldi (cok severimjdnfbcjdbdb)omg ve ayrica karam diyince aklina esila karam gelenler 💕