İSMİN NE ???

İSMİN NE ???

27.9K Reads 1.1K Votes 11 Part Story
Tuba ertiftik By zombiituba Updated Jul 11

Başroller peri ve edip in aşk hikayeleri davul bile dendi dengine hem dinen kapalı hem içine kapanık hemde abisi tarafindan surekli dövulen bir kız nasıl olur da hem müsliman olmayan babasının şirketinde çalışan ayriyetten de yazar olan bi adamla aşk yaşayabilir hemde edip in hiç de o tiple evlenmelerine izin vermeyecek bi ailesi varsa bunlar nasıl tanıştılar ve nasıl birlikte mutlu bir hayat surecekler hangi taraf normal yasantisindan çıkıp da farklı bi hayata adim atacak acaba mutlu olacaklar mı yeni yaşamlarında...
HİKAYEM HİKAYELİKTEN ÇIKTI KENDİMİ ANLATMAYA İÇİMİ DÖKMEYE BAŞLADIN İSTER OKUYUN İSTEN BU SAÇMA ŞEYE BAKIP ZAMAN KAYBI YAPMAM DİYİN KARAR SİZİN BEN KİMSEYE ZORLA OKUTAMAM SADECE İÇİMİ DOKECEK Bİ ARKADAŞIM OLMADIGI İÇİN BURAYA YAZIYORUM YOKSA YAKINDA CANIMA KIYACAM ÇOK YORULDUM ARTIK BEDENEN DE ZİHNEN DE.

  senisevdugumi_ senisevdugumi_ Jul 02, 2016
  Biraz noktalamayla daha çok ilgi çekersin. Okunma sayısı çoğalır. Kendimden biliyorum.
  readblood_ readblood_ Jun 23, 2015
  konuşma çizgisi veya tırnak işareti yok. konu karışık. düzeltmen gereken çok şey var. yine de umudunu yitirme devam et. yanlışlar gelmesini bilirse toz olup uçmasını da bilirler ..
  zombiituba zombiituba Oct 30, 2014
  @reyyanelvan123 cok teşekkür aderim begendiginiz için yeni bölümü yazarken daha dikkatli olurum yazım hataları için
  reyyanelvan123 reyyanelvan123 Oct 30, 2014
  Noktalama işaretleri yok ve yazım yanlışlıkları var. Bu hikayeyi okumayı baya güçleştiriyor.