TUTULUŞ

TUTULUŞ

436K Reads 19.3K Votes 42 Part Story
Ceyda Kalender By cydkalender Updated Nov 20

Bir ölüm, beraberinde daha kaç can götürebilirdi?
Bataklığa saplanmış bir hayatta, intikam için uzatılan bir yardım eli kör bir karanlığa tutulan ışık gibiydi. İki seçenek vardı; ya bu ışık hayatı boyunca onun gözlerini kör edecekti, ya da kaderindeki çizgide yürürken yolunu aydınlatacaktı.
Güvendi.
Bedeninden değil, ruhundan yaralıydı. Aldığı her nefes, ruhundaki yaraları acımasızca sızlatırken bedenine sığındı. Bedenine büyük gelen ruhu, omuzlarına atılan ağır bir yük gibi tırnaklarını tenine geçirdi. Sığmadı ruhu bedenine.
Bedeninden vazgeçti, ona sığındı.
Yaşadığı hayat ona ölümün timsali gibi gelirdi. Ölümden korkuyordu ancak ölüm aldığı nefes kadar yakınındaydı.
Ondan sonra ölmek istedi.
Hayatını, boş hayallere sığdıramayacağını düşündüğü için asla hayal kurmadı. Gerçek olmayacak hayallerin can yakacağını düşündü.
Canı yandı.

Ve her şeye rağmen o, ulaşılmaza ulaştı.

@Tüm Hakları Saklıdır
(08.11.2014)

Çok güzel bir anlatımın var 😍😍. Cümleleri kuruş şeklin kendine özgün. Ne bileyim farklı geldin gözüme işte 😊😊😊😀 1 günde neredeyse kitabın yarısına geldim !! Başarılar tatlım... 😘
- - Feb 14
hayal dünyan iyi, ancak sana önerim. sen, etkili ve isabetli mistik korku türünden bir hikaye yaz...
yasaksehir yasaksehir Nov 06
Bendensin dostum. Bence de ask en cok da kvusamamaktir vesselam
nahbanask nahbanask 7 days ago
Bunu bi ara bende çok istemiştim. Manyak gibi aşk acısı cekmek istemiştim hatta 😅 Şimdi sorsanız "neden aq manyağı?" diye cevap veremem. Öyle vahşi bi dönemdi işte.. Hayatım hiç olmadıgı kadar yolundaydı ve ruhum acı aşeriyordu belki de, kim bilir.
Kitabın benim için eri çok ayrı oldu. Severek takip ediyorum 😊
Uzun zamandır okuduğum en etkileyici tanıtımlardan biri buydu sanırım. Ellerine, emeğine sağlık! Diğer bölümlerinde böyle başarılı olmasını umarak, heyecanla okumaya devam ediyorum. Hadi bakalım!