MAFYA VE MERAKLI

MAFYA VE MERAKLI

97.7K Reads 3.8K Votes 21 Part Story
psikopatrapunzel1 By psikopatrapunzel1 Updated Apr 19, 2017

Kafamdaki çuvalı çıkardığında, gözlerim karanlığa alıştığı için önce karşımdakini tam göremedim sonra tam bağıracakken ağzımda bant olduğunu fark ettim. Ellerim ve ayaklarım bağlanmış bir şekilde eski bir sandalyede oturuyordum. Karşımda kini tam göremesem bile kim olduğunu adım gibi biliyordum.

Ağzımdaki banttan rahatsız olmaya başladığımda fark etmiş olacak ki yanıma yavaş, yavaş geldi. Onu görünce az önce varsaydığım tezim doğrulanmış oldu. Yanıma geldi. Yavaşça (!) ağzımdaki bandı çıkardı. Çıkardığı an "İmdat yardım edin kimse yok mu? Gül gibi kızı kaçırdılar imdat" diyince kendine yakışır bir şekilde gülümsemeye başladı.

"Sence bu depoda ya da bu arazide bizden başka biri var mıdır? Ayrıca gül gibi kız ha senden olsa, olsa gülün dikeni olur" diyince sustum.

Sesimi ciddileştirerek "Ne istiyorsun benden, dediklerini yapmadım mı?" diyince yandan bir sandalye çekti tam karşıma oturdu.

"Sana bu kadar meraklı olmamayı ve her işe o küçük burnunu sokmamayı öğreticem." dedi ve arkasına yaslandı.

Ben korkuyorum cidden korkuyorum. Allah'ım sen koru amin. "N-Nasıl yani" diye sorunca "Onu da sonra öğreneceksin MERAKLI"

MERHABA ARKADAŞLAR HİKAYEYİ DÜZENLİYORUM. UMARIM BEĞENİRSİNİZ. HEPİNİZİ SEVİYORUM. ♥♥♥♥♥♥ KENDİNİZE İYİ BAKIN. OKUYANLARIN YÜZÜ HEP GÜLER İNŞALLAH. OKUYUP VOTE VERENLERE ÇOK TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN. ♥

  • aşk
  • genç
  • gençkurgu
  • gençkız
  • mafya
  • meraklı
  • sevgi
  • tutku
EsinAkku2 EsinAkku2 Sep 14, 2017
Kızın adı melodimi... yok piyona olsaydı iyi olurdu ama sevdim bu ismi değişik 😊😊😊
Gayet iyi ama yazım kurallarına biraz daha dikkat edersen çok daha iyi olur
likeavendetta likeavendetta Aug 31, 2017
Yazım kurallarına biraz daha dikkat etsen daha iyi olur diye düşünüyorum, yanlış anlama sadece fikrimi belirtmek istedim. Öğrenceksin yazınca pek hoş olmuyor ❤️
MawaKawa2 MawaKawa2 Oct 04, 2015
Yazim şekli biraz labali aslinda konu guzel ama yazim çok labali biraz ciddiyet gerekli
rabiaaerdemir rabiaaerdemir Nov 20, 2014
kankacim hayirli olsun arkandayim hep destek tam destek! super gidiyosun devam sksbshs