Sırlar Okulu #wattys2016

Sırlar Okulu #wattys2016

6M Reads 257K Votes 33 Part Story
Yankı Derya Kasaroğlu By _Akiss_ Completed

En yetenekli öğrencileri toplayarak onlara en güzel geleceği vermekle ünlü okula davet aldım ve yatılı olarak bu okula geldim.Bir anda bütün hayatın değişebilir diyorlar. Bu okula geldim ama bu okuldan sadece bir şekilde çıkabilirim. ÖL YA DA ÖLDÜR. Benim gibi her şeyden habersiz 16 çocukla birlikte hayat mücadelesi vereceğim. Fakat en büyük sorun ise, sadece bir kazanan olacak. Gerçekten öyle mi?

Eğer bu hikayeyi okursanız emin olun ki bırakamayacaksınız. En sonda kimin kazandığını görmek istiyor musunuz? O zaman kitabı okumaya hemen başlayın!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Merhaba bu hikaye benim ilk hikayem. Ben bu hikayeyi, DANGANRONPA adındaki bir animeden bakarak yazıyorum ama tabiki bazı değişiklikler yapacağım. Eğer bu animeyi izlediyseniz bu hikayeyi begenmeyebilirsiniz. Çünkü değişiklikleri kimse sevmez. Remix gibi oldu bu hikaye. Fakat Danganronpa yı izlemediyseniz gerçekten hoşunuza gidebilecek bir hikaye oldu. 》

EmelBalc EmelBalc Aug 09
Kipatimi okuyup oylarsaniz sevinirim karşılıklı olabilir (takibe takip )
aysen925 aysen925 Aug 09
Kitabını çok beğendim ve bitirdim yazarlık yolunda sana iyi şanslar
ponpon164 ponpon164 5 days ago
Lütfen hikayem dostlukları okuyun kesinlikle pişman olmazsınız
Mitolojik yaratıklara inanırmısınız? 
               Eğer biri çıkıp mitolojik yaratıkların aramızda yaşadığını söyleseydi ne düşünürdünüz?
               Kara büyü adlı hikayeme bakabilirsiniz..
Azra_aslan77 Azra_aslan77 4 days ago
Ben yıllar önce wattpad de bu kitabı görmüştüm. 600 okuyucusu vardı. Şu an yine karşılaştım ve vay be
Triskelionn Triskelionn Aug 06
Başarılar dostum. Yeni yazmaya başladığım hikayeme herkesi ve iyi yada kötü eleştirilerinizi bekliyorum, sıradışı birşeyler okumak istersen bay sigara'nın üçüncü bölümü bugün eklendi. Kahveni kap gel, müzikler benden :)