Tek Suçum Sevmek

Tek Suçum Sevmek

721K Reads 41.5K Votes 65 Part Story
kurumsalyazar By kurumsalyazar Updated 2 days ago

Yedi yıl önce yaşananların intikamını almaya gelmiş bir adam... Evlatlarını özlemle kucaklayan geniş bir aile... Hiçbir şeyden haberi olmayan Rum bir kız...

Yavuz Selim, ailesinden intikamını almaya İstanbul'a geldiği zaman olacaklardan haberi yoktu. Allah biliyordu ki... Bilseydi İstanbul'a gelmek ne kelime, daha da uzağa taşınırdı. Ama kader onu İstanbul'a sürüklemişti. Ve o da yedi yıl aradan sonra geri dönmüştü.

Dışarıdan ailesini özlemiş ve onlardan daha fazla ayrı kalamayan pişman bir adam gibi gözükse de, aslında hiç de öyle değildi. İntikam uğruna sessiz sedasız evlenmeyi aklına koymuştu. Ve bu oyun için çok da iyi bir kız da bulmuştu. Her şey iyi gidiyordu... Yavuz ailesinden intikamını söke söke alıyordu.

Ama bir şeyi planlarına katmamıştı. İntikam uğruna bir kızın hayalleriyle oynarken, kızın kendisine âşık olacağını düşünememişti. Aptallık etmişti. Boğazına kadar pisliğe batmıştı. Bir çözüm bulması gerekiyordu. Ama insanın aklını başından alan bir kadınla burun burunayken kim akıllı bir plan kurabilirdi ki?

İyi de ne olursa olsun annesi ve babası geldiğine sevinmeliydi olmamış böyle
safish4040 safish4040 Oct 14
Kendi öz ailesinden intikam biraz sacma degil mi eger bi kizla onlar yüzünden ayrilmis olsa bile en fazla kizar ve kirgin olur tuhaf
Ayan_n Ayan_n Jan 13
Ay ben kalp kirizinden gidecegim bu nasil is nasil olurda oyrenmez ayyy fenalik geldi bana offf
Etkileyici bir başlangıç :) mm en sevdiğim :) beğendim ve artık devamlı okuyucunum tatlı yazarcık :)
bygelincik bygelincik Dec 18, 2015
Zorlu bir süreç Yavuz'la birlikte bizi de bekliyor anlaşılan.. Eline sağlık
bygelincik bygelincik Dec 18, 2015
Giriş bölümü bile sürükleyiciyse devamını düşünemiyorum :) eline sağlık