NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Kurt Kız

Kurt Kız

81.3K Reads 5.1K Votes 31 Part Story
Eda Öztunç By Edaztun Completed

Teresa Ballantyne, adım buydu. Ben küçükken annemle babam ölmüştü. Onların ölümünden sonra amcam tarafından New York'a götürülmüştüm. O zamanlar 8 yaşındaydım, zamanla ev işi yapmayı öğrendim. 13 yaşımdan sonra amcam gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Yan komşumuz her gün benimle ilgilenmeye başladı. 13 yaşımda en iyi arkadaşım olan Kate ile tanıştım. Ve şuan 17 yaşımdayım, ne basit bir hayat öyle değil mi?

Hayatım özetlemesine böyleydi. Ta ki okula bir kaç yeni öğrenci gelip, bana kendilerininde kurda dönüşebilme yeteneklerinin olduğunu söyleyene kadar. Bana onlarla birlikte yaşamamı söylediler. İşte o gün en sonunda düzgün bir ailem, birçok arkadaşım ve yeni bir evim olacak diye sevinmiştim ama belanın en kötüsü onlarla tanıştıktan sonra başıma geleceğini elbette bilmiyordum.

PerfectBen PerfectBen Apr 02
Abi neden kimse kızın olayi düzgünce anlamasini saglamiyo herzaman bir cok normalmis gibi anlatiyo kız " tmm ozamn pki" yapiyo sonra direk asik olacagi cocukla buyuk asklar nefretle baslar faslına giriyi biride düzgün yazsin ya
Arkadaşlar kitabıma vote verirseniz ben de sizin kitabınız varsa okuyup vote verebilirim. Ve beni takip ederseniz ben de sizi takip ederim.
Ahh benimde odamı duzenleyen bır kankam olsaydı efso olurdu yaa
Iwilbegood Iwilbegood Jan 30, 2016
https://www.wattpad.com/213645443-yerle%C5%9Fik-zaman-b%C3%B6l%C3%BCm-1 Bilim Kurgu. Zaman bir grup genç hariç herkesi dondurur ve arkalarında ki Siyah Maskeliler... Binlerce cevapsız soru arasında ki yaşam mücadelesi... ve ölüm her adımda.
BlackDanger-Pelin BlackDanger-Pelin Oct 10, 2016
Oha benden dağınık birini buldum.Tamam bu bir kitap karakteri olabilir ama olsun:D