Kurt Kız

Kurt Kız

114K Reads 6.8K Votes 32 Part Story
Eda Öztunç By Edaztun Completed

Teresa Ballantyne, adım buydu. Ben küçükken annemle babam ölmüştü. Onların ölümünden sonra amcam tarafından New York'a götürülmüştüm. O zamanlar 8 yaşındaydım, zamanla ev işi yapmayı öğrendim. 13 yaşımdan sonra amcam gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Yan komşumuz her gün benimle ilgilenmeye başladı. 13 yaşımda en iyi arkadaşım olan Kate ile tanıştım. Ve şuan 17 yaşımdayım, ne basit bir hayat öyle değil mi?

Hayatım özetlemesine böyleydi. Ta ki okula bir kaç yeni öğrenci gelip, bana kendilerininde kurda dönüşebilme yeteneklerinin olduğunu söyleyene kadar. Bana onlarla birlikte yaşamamı söylediler. İşte o gün en sonunda düzgün bir ailem, birçok arkadaşım ve yeni bir evim olacak diye sevinmiştim ama belanın en kötüsü onlarla tanıştıktan sonra başıma geleceğini elbette bilmiyordum.

fifiokur13 fifiokur13 Aug 04
O kankayi kim kaybetmişte ben bulucam allah her odasını toplamayı sevmeyene bu kankalardan 5 er 5 er yollar inşallah
Bence güzel  olmuş ama devamını getirmelisin ozaman daha iyi olur elerine sağlık
PerfectBen PerfectBen Apr 02
Abi neden kimse kızın olayi düzgünce anlamasini saglamiyo herzaman bir cok normalmis gibi anlatiyo kız " tmm ozamn pki" yapiyo sonra direk asik olacagi cocukla buyuk asklar nefretle baslar faslına giriyi biride düzgün yazsin ya
Vampir aşkı konulu bir kitap yaziyorum destekler misiniz yorumlarsaniz mutlu olurum
Arkadaşlar kitabıma vote verirseniz ben de sizin kitabınız varsa okuyup vote verebilirim. Ve beni takip ederseniz ben de sizi takip ederim.
-_DarkDays -_DarkDays May 26
Ahh benimde odamı duzenleyen bır kankam olsaydı efso olurdu yaa