Introducing Tap by Wattpad!
Discover addictive chat stories from your favourite Wattpad writers that will make you go 😮😍🔥
CHECK IT OUT
Kördüğüm

Kördüğüm

537K Reads 25.2K Votes 73 Part Story
ihlamuryapragi By ihlamuryapragi Completed

Yorgundu. Yatıp asırlarca uyumak istiyordu. Hiç değilse iyileşene kadar... Aslan'ın onun için örtüsünü açtığı yatağın içine girdi. Adam eğilip tişörtün içinde kalmasını umursamadığı saçlarını çıkarırken içinde bulunduğu durumdan rahatsızlık duyarak hafifçe kıpırdandı. Gülşah'a neredeyse elbise gibi olan tişörtün yakası yarasını gözler önüne serecek kadar açıktı. Bütünüyle değilse bile... Aslan'ın tam olarak yarasının üzerine eğildiğini fark ederek nefesini tuttu. Teni karıncalanmaya başlamıştı. Ne kendini tamamen Aslan'a bırakabiliyor ne de adamı uzaklaştırmak için herhangi bir hamle yapabiliyordu. Taş kesilmişti. Teninde gezinen sıcak nefesi hissetmesiyle birlikte tek bir an, kendini geri çekmeye yetecek gücü buldu. 

Titreyen sesine aldırmadan "Öpme," diyerek soludu. Bir çırpıda... Korkuyordu. Öperse adamın izini de bir ömür kalbinin kenarında taşımaktan ölürcesine korkuyordu. Çaresizce çatılan kaşlarının altından bir parça merhamet dilenircesine gözlerini Aslan'ın gözlerine dikip başını hafifçe yana eğdi. "İnanırım sonra."

"Neye?"

Kuruyan boğazına aldırmadan gece gibi kalabalık bir sesle fısıldadı. "Öpersen geçeceğine..."

Daha sesi kelimenin sonuna gelmemişti ki; Aslan'ın tenine, tam yarasının üzerine değen sıcak dudaklarıyla nefessiz kaldı Gülşah. Bir kelime... Altı harf... Adamın etine çarpan nefesi, teninde kıpırdayan dudakları ve her saniye biraz daha derine işleyerek göğsüne basılmış bir mühür gibi iz bırakan öpücüğü... Aslan dudakları hala kızın yarasının üstünde dururken, yavaşça fısıldadı. "Geçsin..."

pekimadem pekimadem Sep 01, 2016
Ve Gülşah, hep deneyen yine deneyen değil mi? :) Umarım Aslan, bir yenilgi olmaz onun için. Gülşah da Aslan için müthiş bir kayıp olur zira.
semsbaser1987 semsbaser1987 Aug 30, 2015
cokk etkili,,
               ve cok heycanli.
               yuregine saglikk,
               ❤❤❤❤❤❤❤❤
piskopatpiskologunuz piskopatpiskologunuz Mar 21, 2015
bu hikaye bi hakeyini devami mi degilmi daha yeni basladm da ben merak ettim en bastaki aciklamanla :)
ihlamuryapragi ihlamuryapragi Oct 13, 2014
@gmzeays Cansuya bi tesekkur ediyorum o zaman evvela :) Sana da cok tesekkur ederim, umarim devamini da begenirsin :)
ihlamuryapragi ihlamuryapragi Oct 13, 2014
@bkaragoz Cok tesekkur ederim :) Ben de cok seviyorum Gabriel Machti :) Gerci Aslanin yeri ayri :D Elimden geldigi kadar yazmaya calisiyorum iste :) Cok mutlu oldum seni gorunce :)
gmzeays gmzeays Oct 12, 2014
Cansumun onerisi ile geldim iyi ki geldim :)
               Emegine saglik :)