ERKEN GELEN İHANET

ERKEN GELEN İHANET

94.2K Reads 2.8K Votes 16 Part Story
Yasemin çamak By nimesay25 Updated Feb 15, 2015

Kadinin 9 nefsi 1 akli,
Erkegin 9 akli 1 nefsi vardir.
Kadin 1 akliyla 9 nefsine sahip cikarken erkek 9 akliyla 1 nefsine sahip cikamaz
Erkegin vedasi devrim gbdir yenilikleri getirir.kadinin vedasi darbe gibidir. Herşeyi bitirir.
."O kadın, başka bir kadının erkeğini çalan suçlu olabilir, ama kesinlikle tek suçlu değildir. Sizinle güzel bir ilişkiye başlayan, size güvence veren, sizi hiç aldatmayacağına dair söz veren ve sonra da sizi aldatan kim? 
Bir erkek aldattığında, vahşi cazibeli şeytan kadın tarafından ayartılmış oluyor, öyle mi? Bu düşünceyi kafanızdan derhal atın! Aldatma asla tek taraflı değildir. Diğer kadına kızmaktan vazgeçin. Bunun yerine eşinizin ilişkinizi nasıl kirlettiğine odaklanın. Hem şöyle düşünün; bu aldatma eğer o kadınla olmasaydı bir başkasıyla olacaktı. Sadakatsizler aldatır! Sorun o kadında değil, eşinizde ne yazık ki. Sözlerden anlayacaksinizki bu bir aldatis aldanis hikayesidir.MEHMET VE GÜNEŞ' in hikayesi...

Nate-Lawson Nate-Lawson Jul 30
Hikayeyi okumayacağım lakin tanıtım aşırı saçma ve aptalca olmuş. Herkesin beyni kullanabildiği kadardır. Yok kadında 9 nefis yok erkekte 9 akıl. Böyle sikik sokuk şeylere aptalların inandığına inanıyorum.
feyzaecemm feyzaecemm Jul 13, 2016
Yanlız,tanıtımda yapılan çok büyük bir hata var. Nefis konusunda ; erkeklerin nefsinin bizim nefsimizden *kadınlar* 100 kat kadar fazla olduğu kutsal kitabımız olan Kur'an da da yazıyor. Yanlış giriş,yanlış gelişmeye ve sonuca sebep olur. Düzeltmenizi öneririm.
nimesay25 nimesay25 Dec 07, 2014
@Krummelmonster68 rica ederim aklında soru işaretleri kalmasın die yaptım senin için güzel okuyucum :)
MachoKiz MachoKiz Dec 07, 2014
@nimesay25 bu rabia iyi demis gercekden aciklama icinde tesekürler ben sadece belirtmek istedim :)
MachoKiz MachoKiz Dec 07, 2014
ben sadece tanitimima birsey demek istiyorum bence fazla ayrimci bir mesaj kadinin sadece bir akli var tabi erkegin ise dokuz tane niye ? tabi feminist olarak yanlisda anlamis olabilirim ve hikayene yada yazis sekilinede birsey demiyorum sadece belirtmek istedim
serifekar serifekar Nov 26, 2014
Bir adam tatil günü çalışıyorsa ... 
               Film kopuyor sanırım