EJDERHA

EJDERHA

1.2M Reads 62.3K Votes 36 Part Story
Valar Morghulis By Elif_dmrll Updated Feb 01

Herkesten farklıydım ve herkes de bunu biliyordu. Bilmekle kalmıyor benden korkuyor, benim yok olmamı istiyor, tiksiniyor ama bana şaşırmaktan da kendilerini alamıyorlardı. Avcılar denen illet bir kuruluş beni ve benim gibi olan 9 kişiyi bulup insanları güvende tutmaya and içmişlerdi. İnsanların koruyucu melekleriydiler. Ama ne Avcılar ne de kalan tüm insanlar aslında çocukluğunu güçlerini kontrol etmeye çalışmakla harcamış masum bir kız çocuğu olduğumu göremiyorlardı. 
Taki Avcılar beni buluncaya kadar. İşler artık daha kötü olamaz derken hem eğitmenimi, hem de yıllardır sakladığım kimliğimi birden kaybetmiştim. Ama her beyazın içinde bir siyah olduğu gibi, her siyahın içinde de bir beyaz vardı.Nereden bilebilirdim ki Avcı karşıtı güçlü bir grubun var olduğunu ve aslında binlerce kişinin Avcılar'a inanmadığını?Nereden bilebilirdim ki kalan numaraların istikametinin tam olarak bulunduğum yer olacağını?

Ve nereden bilebilirdim ki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını. 
DÜZENLENECEKTİR

Uye kiz guzel cuk cak *-* ayni ben yav kiz Zombi filminde gel ikimiz oynuyak*-*
emrekahraman32 emrekahraman32 21 hours ago
Gençler hiçbirinizde şiir sevmiyor musunuz benzer konulu romanlar milyonları devirirken şiirler?
Merhaba Ay Işığı adlı kitabımı okur musunuz? Romanım bilim kurgu ve aşk adına. Okursanız pişman olmayacağınıza eminim. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum :)))
İnsan niye ölüyo neden insan :D neden "Hayvan insanlar" degil
unsuzdusunur06 unsuzdusunur06 4 days ago
Yeni yazmaya başladım. Kısa kısa yazılar yazıyorum. Okuduktan sonra yorumlarda iyi veya kötü eleştiririleriniz olursa gerçekten güzel olur. Okumak için sayfama davetlisiniz
Aden00 Aden00 Mar 01
Romanıma GERÇEK okurlar arıyorum arkadaşlar. Romanımda bilimkurgu, aşk ve korku bir arada. Macera, tutku ve heyecan dorukta. Okursanız pişman olmayacağınıza eminim. Bana destek olun lütfen, şimdiden teşekkürler :))  MADALYON BÜYÜLERİ