EJDERHA

EJDERHA

1.6M Reads 88.2K Votes 36 Part Story
Valar Morghulis By Elif_dmrll Updated Feb 01

Herkesten farklıydım ve herkes de bunu biliyordu. Bilmekle kalmıyor benden korkuyor, benim yok olmamı istiyor, tiksiniyor ama bana şaşırmaktan da kendilerini alamıyorlardı. Avcılar denen illet bir kuruluş beni ve benim gibi olan 9 kişiyi bulup insanları güvende tutmaya and içmişlerdi. İnsanların koruyucu melekleriydiler. Ama ne Avcılar ne de kalan tüm insanlar aslında çocukluğunu güçlerini kontrol etmeye çalışmakla harcamış masum bir kız çocuğu olduğumu göremiyorlardı. 
Taki Avcılar beni buluncaya kadar. İşler artık daha kötü olamaz derken hem eğitmenimi, hem de yıllardır sakladığım kimliğimi birden kaybetmiştim. Ama her beyazın içinde bir siyah olduğu gibi, her siyahın içinde de bir beyaz vardı.Nereden bilebilirdim ki Avcı karşıtı güçlü bir grubun var olduğunu ve aslında binlerce kişinin Avcılar'a inanmadığını?Nereden bilebilirdim ki kalan numaraların istikametinin tam olarak bulunduğum yer olacağını?

Ve nereden bilebilirdim ki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını. 
DÜZENLENECEKTİR

EsraErdemci EsraErdemci Sep 02
10 tane heykel neye buzun üzerine dikilecek hadi dikilecek kim dikecek 10 tane heykeli oraya merak ettim yazarmısın
Yazarken çok uğraştı mı ben üşenirdim yazmaya 🤣😂
Okul tavsiyelerini hiç bir yerde güzel bir şekilde bulamadıysanız ben çok güzel bir şekilde hepsini yazdım merak ediyorsanız gelin okuyor mus
MelikGldr MelikGldr Sep 07
Vikinglerin eskiden yaptıkları Kan kartalı işgencesini hikayemin 6. Bölümde paylaştım.Merak edenler bakabilirler
KİTABIMA GÖZ ATAR MISINIZ? ŞİİR SEVERLERİ BEKLİYORUM... 💝💝
JustRead0 JustRead0 Aug 29
Hikaye mi okur musunuz çok sevicegunizden eminim lutfen katkida bulunun ismi DİŞİ KURT