EJDERHA

EJDERHA

1.1M Reads 59.5K Votes 36 Part Story
Valar Morghulis By Elif_dmrll Updated Feb 01

Herkesten farklıydım ve herkes de bunu biliyordu. Bilmekle kalmıyor benden korkuyor, benim yok olmamı istiyor, tiksiniyor ama bana şaşırmaktan da kendilerini alamıyorlardı. Avcılar denen illet bir kuruluş beni ve benim gibi olan 9 kişiyi bulup insanları güvende tutmaya and içmişlerdi. İnsanların koruyucu melekleriydiler. Ama ne Avcılar ne de kalan tüm insanlar aslında çocukluğunu güçlerini kontrol etmeye çalışmakla harcamış masum bir kız çocuğu olduğumu göremiyorlardı. 
Taki Avcılar beni buluncaya kadar. İşler artık daha kötü olamaz derken hem eğitmenimi, hem de yıllardır sakladığım kimliğimi birden kaybetmiştim. Ama her beyazın içinde bir siyah olduğu gibi, her siyahın içinde de bir beyaz vardı.Nereden bilebilirdim ki Avcı karşıtı güçlü bir grubun var olduğunu ve aslında binlerce kişinin Avcılar'a inanmadığını?Nereden bilebilirdim ki kalan numaraların istikametinin tam olarak bulunduğum yer olacağını?

Ve nereden bilebilirdim ki hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını. 
DÜZENLENECEKTİR

Aden00 Aden00 Feb 07
Romanıma GERÇEK okurlar arıyorum arkadaşlar. Romanımda bilimkurgu, aşk ve korku bir arada. Macera, tutku ve heyecan dorukta. Okursanız pişman olmayacağınıza eminim. Bana destek olun lütfen, şimdiden teşekkürler :)) MADALYON BÜYÜLERİ
FatmaDlplt FatmaDlplt Feb 12
Waoww.
               Bu kitabı bitirdim ve tekrar başladım yeni bölümleri bekliyorum ve bu cümleye hayran kaldım...
merkurotesi merkurotesi Feb 12
Gerçek dünyadan biraz da olsa sıyrılıp pembe simli bulutlara dokunmak istiyorsanız, yazdığım kitap tam size göre..
Hikaye mi yeni yazmaya başladım bakarsanız çok sevinirim 😄
trn253 trn253 Feb 11
Cok guzel konulu bir kitabıb yeni yazmaya başladım lütfen bakabilirmisiniz hoşunuza gideceğini düşünüyorum