BURSLU

BURSLU

126K Reads 5.6K Votes 44 Part Story
MikroMinikAsosyal By MikroMinikAsosyal Updated Apr 28, 2015

 Benim adım Yaprak. Lise son sınıf öğrencisiyim bu sabah itibari ile. 30 kişilik bir kız yurdunda kalıyorum. Derslerimde oldukça başarılıyım. Oldukça zekiyimdir ve planlı hareket etmek gibi pis bir huyum vardır. Ailem olarak bir tek abim var. Oda işleri yüzünden hep seyehat etmek zorunda kaldığı için benim evde kalmak yerine yurda yerleşmemi istedi. Bende en güvenli yer burası olacağından hiç itiraz etmeyip kabul ettim. Yurtta iki kişilik bir odada kalıyorum. Benimle aynı odada kalan ve beni görüşüyle birazcıktan fazla korkutan 'Punk' tarzını benimsemiş bir oda arkadaşım var. Ondan olabildiğince uzak durmaya çalışıyorum!!

Oldukça sıradan bir güne bir gülümsemeyle merhaba dedim. Bugün nihayet okullar açılıyordu. Hızla yatağımdan çıkıp banyoya girdim. Bunun için sabah ezanında kalkmam gerekiyordu. Çünkü erken kalkamazsam diğer kızlar kalktığında banyo kuyruğu oluşuyordu. Erkenden kalkıp rahat rahat banyomu yapabiliyordum böylelikle.

Banyodan çıkıp saçlarımı kuruladım. Daha sonra üzerim...

SessizVedaci SessizVedaci Jul 30, 2016
Harika, yazmayı bırakmamalısın ilerki bölğme geçiyorum :)
sevde_nur1907 sevde_nur1907 Sep 05, 2014
çok güzel bir başlangıç olmuşş ileriki bölümleride beğenirim umarım :) böyle yazmaya devam et ama azıcık uzat bence ;) :D