MONA LİSA

MONA LİSA

103K Reads 6.7K Votes 25 Part Story
ihlamuryapragi By ihlamuryapragi Completed

Gülümseyerek, yazlık evin geniş bahçesine gelişi güzel serpiştirilmiş gibi duran masalardan birinde tek başına bekleyen adamla aramdaki bir kaç adımlık mesafeyi kapatıyorum. Adamın, yeşilin en kadife rengiyle yarenlik eden gözleri, gün ışığının da etkisiyle güneşi koynuna almış gibi parıldıyor. Gözbebekleri, akıl almaz derecede muazzam bir sırayla dizilmiş sık kirpiklerinin gölgesiyle hare hare koyulaşıp dalgalanıyor.

Beklenti dolu gözlerle, bir tepki vermesini bekliyorum. Yapacağı herhangi bir şey dahi olsa, hayati bir öneme sahp şu anda benim için. Saniyeler sabrımı sınamak ister gibi uzadıkça uzuyor, sessizlik içinden çıkılmaz bir hal alarak kördüğüm oluyor en sonunda.

Tenimi solgun bir örtü gibi kaplayan tedirginliğimi gizlemek istercesine yutkunup, terlemiş avuç içlerimi elbiseme bastırıyorum. Kumaşı parmaklarımın arasında sıktğımın dahi farkında değilim. İçime çektiğim hava boğazımdaki düğümü aşıp ciğerlerime ulaştığında, yüzümdeki tebessümü muhafaza etmek için insan üstü bir ç...

1kimse 1kimse Feb 03, 2016
Ahahah :D bu nasıl bir tabir yahu ilk kez duydum çok hoşuma gitti ama :)
ahtapott ahtapott Apr 26, 2016
Crystal 😍😍😍😍😊😊😊😘😘😘😘💟💟💟❤️❤️❤️🙈🙊🙉
1kimse 1kimse Mar 07, 2015
@megolinOh sözüde aldım.. Tamamdır, şimdi gidip hikâyeyi bitireyim :)
1kimse 1kimse Mar 07, 2015
@megolin Başkalarını bilmiyorum ama ben zevkle okuyorum :) valla eklesen ne güzel olurdu :) haftasonu olmasından mütevellit sabaha kadar bitireceğimden eminim :p
1kimse 1kimse Mar 07, 2015
@megolin  Aslında bölümleri bitirmiş olmama rağmen bugün baştan başladım okumaya, sanırım gülmeye ihtiyacım var biraz :)
1kimse 1kimse Mar 07, 2015
@MerveMir  Bence çok eğlenceli bir hikâye mutlaka okunmalı :)