MASUM

MASUM

115K Reads 3.6K Votes 33 Part Story
Siyah Papatya By HamburgerSeveriz Updated Jan 11

Bir yanardağ, etrafındaki tüm her şeyi eritip, lavlarını püskürttü şehire. Onun istediği bir ev, bir yol ya da bir araba değildi. Kızgın lavlarının, aşık olduğu maviye ihtiyacı vardı; onun tuzlu denize, denizine ihtiyacı vardı. Her şeyi sildi yeryüzünden kızgın lavlar, geriye bir tek deniz kaldı. Sevindi, etrafa dalgalar halinde yayıldı. Beklemediği, aynı zamanda istemediği bir şey oldu. Deniz onuda içine alarak, maviliğe hapsetti sevgiyi. Artık her şey kan kırmızıydı. Söndürdü coşkulu dalgalar, sevinçle koşan lavları, ve bitirdi aşkını görkemli yanardağın. 

Kavuştular, fakat bitiren nefretti. Kızgındı deniz, gökyüzünün onun rengini almasına. Ama bilmediği bir şey vardı.

Deniz gökyüzünün bir yansıması, deniz gökyüzünün hiç ulaşamayacağı aşkıydı. 

Ve patlayan nefret, kan kırmızı kanatlarda şekillenmişti. Kanatlar, büyük bir acıyı taşıyordu kıyıya, aynı zamanda muhtaçlığı.

Biz birbimize muhtaçtık.

Elleri ellerime, gözleri gözlerime ve ruhu ruhuma muhtaçtı.

Bir duvar örüldü temelden, bir irkiliş geldi gökyüzünden. Duvarları aşamadı yanardağ, ama aşkıyla öldü denizin dibinde. İzledi gökyüzü, ve kaplandı bulutlarla. 

Bir şimşek çaktı tepemizden, ve ilk damla düştü kitabımın önsözüne. Ona daha sıkı tutundum, koku etrafımı sardı. Derin bir nefes aldım.

Gökyüzünün, denizine; kitabın kelimelerine ihtiyacı vardı.

 • aşk
 • genelkurgu
 • gençkurgu
 • gençkızedebiyatı
 • romantizm
 • tutku
laragokce2016 laragokce2016 May 13, 2017
Ah be kizim hem tehlikeli diyorsun hem de bilebile ordan gidiyorsun
bezdimm bezdimm Jul 31, 2017
ya kizi meşhur!!! yakisikli mafya kaçırır ya da serseriler sıkıştırır mafya da kurtarir!!
irem_braveheart irem_braveheart Jul 26, 2017
Babasının holdingi varsa cafede niye çalışıyo aradaki bağlantıyı açıklasaydın keşke
laragokce2016 laragokce2016 May 17, 2017
Ya su iki bolumde resmen sok ustune sok yasadim olaylari analamaya calisiyorum ama olmuyor mesela barda ates aacanlar kim oyku den ne istiyorlar sonra onlari kurtaran grup ve kutay arasinada nasil bur iliski var berkay kim..... 
               Emegine saglik harikasin
gece-arzusU gece-arzusU Jun 23, 2017
Şu kimseye görğnmeme olayı ne acaba ajan gibi kapıdan kapıya saklanıp panoların filan arkasındamı ilerliyo çok saçma gözüksen ne olacak aq
biradetsudee biradetsudee Aug 30, 2017
Yemin ediyorum bu kız özürlü , embesil , mal .Ulan bebekler gibi her bulduğunu ne ağzına götürüyordun gerizekalı.Kesi uyuşturucu o.Şu yanşına kadar nasıl yaşadın bu zekayla? Şu watty kızlarını bi zeki yapın aq hepsi mal.