NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
O PRENS BURAYA GELECEK!

O PRENS BURAYA GELECEK!

381K Reads 7.1K Votes 19 Part Story
Dilan Özçelik By dilanzclk Updated Mar 05

"Sana orada ZeyZey derler" diye başladı Yiğit burnundan solar şekilde. Zeynep'in dipsiz mavi diye bir zamanlar bakmaya doyamadığı gözleri şu anda bakmaya bile korktuğu dibsiz bir cehennem gibi yanıyordu Yiğit'in. Geceliğinin ince kumaşından kendini hemen belli eden ince belini sert bir şekilde kavrayıp kendini çekerken devam etti genç adam. "Burada Zeyno." Aynı Zeynep gibi bir zamanlar o öpmeye doyamadığı ama şu anda dokunmasının bile yasak olduğu, ağlamamak için tir titreyen dudaklarını birbirine bastırışını izledi. Başın üzerinde tek bir eliyle tuttuğu ellerini sıkıca kavrayıp, Zeynep'i kapıyla kendi arasında haps etti daha sonra kendine bir türlü engel olamazken.  "Ona göre hareketlerine dikkat et Zeynep. Bu sana son uyurarımdır." Yiğit'in gözlerindeki ateş, kalbinde küle dönerken ciğerlerine çektiği derin nefes,  dahada alevlendirdi yüreğinde ki acıyı. Gözlerindeki bir damla yaş, dik duruşunun altındaki tuzla buz olmuş ruhunun dışa isyankar bir vuruşu gibi süzüldü yanaklarından. 

İstanbul'dan törenin  hüküm sürdüğü  bir şehre uzanan bir hikayeydi bu. Geçmişte verilen bir sözün, Zeynep'in yüreğini, kalbini, ruhunu nasıl ateşe verip küle döndüğünde ayrı bir kanıtı. Hiç bir aşk, bu kadar masum bir şekilde yok etmemişti iki bedeni.

ilknur_nurbel ilknur_nurbel Feb 09, 2016
Mutlu sonla  bitseydi keşke rüzgar ölmeseydi  😟😟😟😟
EbrarKocamanel EbrarKocamanel Feb 29, 2016
Keşke olanların arasına 5yıl sokmasaydın nedenini bilmediğim bişekilde araya Zaman giren hikayeleri okurken çok üzülüyorum ve keşke olmasaydı diyorum ama olsun bu kadar iyi giderken  devamının kötü olacağını sanamıyorum
Melike43210 Melike43210 Feb 17, 2016
başarılar bende bir hikaye yazıyorum okuyup oy verirsen sevinirim :)
MucahideIslam MucahideIslam Feb 07, 2016
a-aaaaaa inanamıyorum rüzgarla ayrıldılarmı ama nasıl olur ayyy daha çocukları olucaktı
artikcokgec artikcokgec May 29, 2016
Arkadaslar Hikayeme bir göz atar mısınız rica etsem. ☺ gerçek hayattan bir hikayedir
thetisvera thetisvera May 28, 2016
Eline sağlık gayet iyi okunacaklar da  yerini aldı :) Diziden kurgu bi hikaye yazıyorum bakarsan sevinirim vote ve eleştirinide eksik etme  :)