İnek Kız

İnek Kız

39.1K Reads 1.8K Votes 8 Part Story
Berfin-Atuk By Berfin-Atuk Updated Mar 20, 2015

Merhaba ben Lara okuldaki adımı söylemek gerekirse "inek kız" herkez çalışkan olduğum için bana böyle diyor sanki çalışkan olmak kötü birşey diye düşünüyorlar saçma  sonuçta ileride sana güzelliğin bir faydası dokunmıyacak sadece çalışmak işe yarar diye düşündürdüm eskiden ama işler değişti ne yani zeki olduğum için dışlanıyorum ama artık değil hem zeki hemde güzel olacağım artık adım inek kız değil popüler kız olacak  birde siz bahsetmeyi unuttuğum bir şey var okulda Can diye bir çocuktan hoşlanıyorum fakat o adımı bile bilmiyor okulun en güzel kızı Zeynep ile çıkıyor ama artık okulun en güzel kızı Lara Akyol olucak okuyun ve görün.

emocan1024 emocan1024 Aug 16, 2016
Anam git karşıda tolet var der mal ben paramı sıçıyom der
sudembasoner88 sudembasoner88 Sep 14, 2016
Ya bence o burada market (supemarket ) fln fln kastedmis siz yazmissiniz bakkal
mrs_kookie1 mrs_kookie1 Aug 22, 2016
Olum bana direk ne yapcan der alışveriş derim sonra o kadar param yok git babadan al der babamdan istesem bu sefer yarım saat ona dil dökücem hem o parayı kıyafet e fln vermem gider kitap alırım
DerinMinaB DerinMinaB Feb 15
what dedin gülüm ? boya kovasına mı düşücem dedin? yüzümden ter yerine boya damlıycak mı dedin ? heee baya açık kıyafet , makyaj falan  okulun orospusu olucam diyosun.
pelerinsiz_kahraman pelerinsiz_kahraman Oct 15, 2016
Bu cümleyi 20 kere okudum karı müko analık ödülünü hakkettii
pelerinsiz_kahraman pelerinsiz_kahraman Oct 15, 2016
Yazar neden starbucks yanii bunlar parayı nasıl bu kadar buluyoo