ATARLI GÜZEL #Wattys2016

ATARLI GÜZEL #Wattys2016

804K Reads 26.4K Votes 20 Part Story
Zeynep Başak Tanrıkulu By zg2013 Updated Aug 04

ATARLI GÜZEL 1 - YOLUMA YOLDAŞ
Bir genç.. 
İnsanı bağımlı yapan her şeyden nefret eden! Uyuşturucuyu; alanı, satanı, kullananı düşman bilen! Gencecik bedenlerin bu illet yüzünden ölmemesi için kıyasıya mücadele eden! 
Kusay Karaer.. 
Çocukluğu bir uyuşturucu kaçakçısının oğlu olarak geçen! Babasına nefretle büyüyen, kinle beslenen! Edindiği dostlarıyla birlikte mücadeleye girişen! 19 yaşına kadar aşk nedir bilmeyen!. 
O genç.. Aşk ile açtı gözlerini! Hem öz babasıyla, hem onun tehlikeli ortakları ile kıyasıya savaşacak; babası tarafından Anadolu'ya dağıtılan uyuşturucunun kökünü kurutacak; aynı zamanda aşık olacak! 
Hem de aşka öyle bir düşecek ki, hiç olmadığı kadar sarsılacak. Yaşadıkları yüzünden eksilen inancı, yoluna yoldaş bildiği Rüya Keskin ile tekrar can bulacak. Kusay.. Aşık olduğu genç kız için, gücünü toparlayacak ve tüm düşmanları önünde diz çökene kadar durmayacak! 
*
Kusay daima siyah düşünür, siyah yaşardı. Ta ki, lisenin son yılında, kahverengi göz bebeklerine rağmen bakışları gökkuşağı gibi rengarenk olan bir kız; okullarına ve gruplarına gelene dek!
*
"O.. Gülüşü huzur kokan adam! Kollarını açtığı zaman sanki belime değil kalbime sarılırdı. Herkes O'ndan korkardı, o ise benim gitmemden! İstanbul'un korkuyla önünde titrediği adam, her önüme geldiğinde bir çocukmuşçasına ağlıyordu aşkından!" 
-Rüya Keskin / Başrol
*
"Kalpten bir beni vardı, öperdim kalbim sancırdı. Saçları öyle bir kokardı ki, sanki cennet ve cehennem arasında araftı. O ne arkadaşımdı, ne sevgilimdi ne de ailemdi! O.. Bunların hepsiydi! O.. Yoluma yoldaştı!"
-Kusay Karaer / Başrol 
*
Yazıyorum. Çünkü hayallerimdeki aşık olunası aşka, aşkla bağlanmanıza, umudunu kaybeden insanlara aşkla ulaşmaya ihtiyacım var! 
- Zeynep Başak Tanrıkulu / Yazar
*
BT; 20.08.2014
Tüm Hakları Saklıdır!

Bende bir keresinde bana çıkma teklifi eden çocuğa kanka demiştim
busra_b17 busra_b17 Aug 08
Yeni kitabım ÇILGIN İKİZLER birbirine zıt bad vs good girl tatlı didişmeler ve tabiki gıcık bir popinin her seferinde kaybedişi 
                BUNA BAYILIRSIN!!!
Şimdi diyecek ki "abi bir yumruk koydum, burun burdan buraya. Sonra bir yumruk daha vurdum omuz burdan buraya. "Ndkdkfkckvlv
rumeys2uzun rumeys2uzun Sep 18
Yaa kitabin konusu degitlstimi ben cok onceden okumustum bakiyim bi dedim ama degisik geldi:/
ncsilover ncsilover Jul 10
Allah'ım kaç kere okudum yinede sıkılmadım harika bir kitap
Bu benim sanırım 4.okuyuşum olacak .Başarılar dilerim.Rica etsem benim kitabımı okuyup oy verir mısın?