Ben Hep Seninim

Ben Hep Seninim

285K Reads 9.3K Votes 21 Part Story
askbeni_bulurmu By askbeni_bulurmu Completed

"Aşığına gitmekte acele ediyorsun öyle mi!?" diye bağırıp, kadının üzerine doğru yürümeye başladı. Komedinin üzerindeki alyansa kayan bakışlarından resmen ateş püskürüyordu! O alyans banyo yaptığında dahi kadının parmağından çıkmazdı ki! Sertçe kadının elindeki çantayı alıp, fırlattı. Kollarına yapışıp iyice kavradı ve sıkmaya başladı.


 "Boşanmayı unut!" dedi öfkeyle. "Aşığınla arkamdan gülmene izin verecek değilim!" Eğilip, Damla'nın dudağını haşince öpüp, yarıda kestiği öpücüğün ardından arkasını dönüp kapıya yürümeye başladı. "Boşanmaktan vazgeçene kadar, benim her dediğimi yapana kadar, okumaktan ve çalışmaktan vazgeçene kadar bu odadan dışarı çıkmayacaksın!" Damla'nın itirazlarına aldırmadan kapıdaki ufak anahtarı alıp, dışarı çıktı ve kapıyı sertçe çekti. Anahtarı deliğe geçirip, kapıyı kilitledi. "Bence kararını hemen versen iyi olur" Hızlı adımlarla salona yöneldi. Öfkeli ve gergindi. Hiç olmadığı kadar hem de!

Pinktasticc Pinktasticc Jun 22, 2016
Yazarım beni ilk bölümden böyle nasıl da bağladın nasıl da çıkmaza soktun bilemezsin
Pinktasticc Pinktasticc Jun 22, 2016
Lutfettin! Öküzlerin efendisi desem diğer öküzlere yazık
Pinktasticc Pinktasticc Jun 22, 2016
Güvenin sarsıldı haklısın ama sanki 5 aydır kadını düşünüyormuş gibi şimdi bahane arama.. Zaten umurunda değildi
Pinktasticc Pinktasticc Jun 22, 2016
Ya anlatma şu mala bişey. Ne korkuyorsun kadınlığını kullan. Senin için giydim de, istersen hiç bişey giymezsin, adam ayrı aydır yok, göster kendini be kızım
Pinktasticc Pinktasticc Jun 22, 2016
Huyları kurusun! Sevmeyince sevmiyorlar. Sen özledin elbet özlersin o göt kafalı seni özlemediğine göre dokunmuş zaten birilerine. 
               
               @omega_writer Nuray ı bi eklesene bulamadım profilini
Pinktasticc Pinktasticc Jun 22, 2016
Bırak kızım zaten 6 ay yok, diğer altı ay sana hayatı zindan ediyor.. Ah biz kadınlar nesine bağlanırız ki bu kadar... Hep biz acı çekiyoruz be hayat