BENİMSİN ... (sen piskopatsin)

BENİMSİN ... (sen piskopatsin)

149K Reads 5.5K Votes 12 Part Story
my-favorite By my-favorite Updated Apr 03, 2015

"hey duru uyan . uyansana , duruuu!! ".  "ayyy tövbe Bismillah nevar kızım gecenin bu saatinde yatıp uyusana piskopat mısın ?" "duru baksana aşağıdan sesler geliyo hırsız girdi galiba" . "in bak o zaman" "allahım ya bide in bak diyo." "tamam o zaman eline şu vazoyu ol bende bu çalar saati . eveet yukarı çıkarsa kafasına indiririz" . "Üff tamam" .  meraba, bu arada adım su . Bu gün en yakın arkadaşımla ayni evde kalıyoruz . hayatımı kısaca özetlicek olursam ; babam hapiste . annem öldü yani işin aslı annem bir mafya tarafından öldürüldü . babamda bu mafyalarin peşine düştü. mafyanın adamlarından iki tanesini çatışmada öldürdü, bu yüzden şuan hapiste . Küçük bir kardesim var henüz altı yaşında erkek , adı toprak . annemin ölmesi ve babamın hapse girmesi ben onalti yasindayken oldu, kardesim ve ben yetiştirme yurduna alındık . ben onsekizime girdiğimde yurttan çıktım . kardeşimi almak istedim ama onu bana ancak evlendiğim zaman verebileceklermiş siktiğimin yetimhanesi. anlayacağınız hayat...

Handeahin892 Handeahin892 Jun 17, 2017
biraz saçma ama saçma olması kitabı eğlenceli kılıyor
kiplmk kiplmk Sep 01, 2017
Klişe bir konu,baştan sona yazım hataları ile dolu bir paragraf,saçma olaylar,tam bir watty kızına yakışır şekilde gerizekalılık... Ne zaman bitecek bunlar?
navywinchester navywinchester Mar 07, 2016
Bu ne Allah aşkına? Daha 'psikopat' nasıl yazılır onu bile bilmiyor galiba yazan kişi. Baştan sona yazım hatalarıyla dolu.
kainat_melis kainat_melis Sep 19, 2016
klişe değil ama anlatımın çok saçma he adam beklicvek senin giyinmeni yaw bi git
sudefpj sudefpj Dec 11, 2014
Ama kurgu süperrrr çok ekşınlııı:DdDd ve ekşın is my another name:))