DÜŞÜŞ

DÜŞÜŞ

384K Reads 21.4K Votes 22 Part Story
rengin By rengin Updated Oct 04, 2015

“Ben öbürleri gibi değilim,” dedi Joce ona doğru tehditkar adamlarla yaklaşırken, Jane titriyordu ama bu soğuktan değildi, çocuk ürkütücü görünüyordu sadece. “Sorgusuz sualsiz hiç tanımadığım birine yardım etmem.”
“O zaman etme,” dedi Jane ifadesiz bir sesle. Çocuk, kızın sesini ikinci defa duyduğunda tepkisiz kalmıştı.
Joce, birden kızın havlusunu çektiğinde Jane engel olamadı ve ıslak elbisesiyle kaldı. Elbisesi vücuduna yapışmıştı, ince beyaz kumaşından dolayı teni bile görünüyor olabilirdi. “Kimse burada böyle bir elbise giymez. Çok pahalı olduğu her halinden belli,” sonra gözlerini kıstı, “sen nereden geldin?”
“Cennetten,” dedi Jane çocukla dalga geçercesine, “ben bir meleğim.”
Ama dalga geçme fikri iyi bir fikir olmayabilirdi. Joce kızmış gibi kızın dirseğinden tuttu ve kendine çekti. “O zaman kanatların nerede küçük melek?”
Jane, her an korkudan bayılabilirmiş gibi hissediyordu. Karşısındaki çocuğun ölümcül bir güzelliği vardı. Kızarken, sinirlenirken bile tapılasıydı. “Düşerken kırıldılar,” dedi Jane titrek bir sesle.

shnksuizzet shnksuizzet Mar 11
CİNAYET-İ AŞK BAŞLIYOR SİZİ BEKLİYORUM OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM DESTEKLERİNİZ BENİ DAHA İYİ YERLERE GETİRECEK SİZ OKUMADAN OLMAZ DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM
http://my.w.tt/UiNb/xA5nJEehEA
               Arkadaşımın hikâyesidir okursanız çok seviniriz.😊
siyahaboyanangokyuzu siyahaboyanangokyuzu Oct 01, 2016
İLK HİKAYEMİ SİZLERLE PAYLAŞTIM. OKUMANIZI KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.
esrakilicak esrakilicak Sep 24, 2016
Aaa hiç lan diye isim olur mu yazarcim cok ayip ksjkddjdjddnb
pandispania pandispania Dec 17, 2016
Çok güzzzel bir hikaye yazarcığımm ellerine sağlık. Bende vampirlerle ilgili bir hikaye yazıyorum. Okuyup oy verirsen mutlu olurum. Öpücükler 😘