Baby Heaven's in your Eyes - Larry Stylinson (Translated in Polish)

Baby Heaven's in your Eyes - Larry Stylinson (Translated in Polish)

149K Reads 9K Votes 28 Part Story
anchorlarryy By anchorlarryy Completed

Oni nie mogli różnić się jeszcze bardziej. 

Louis Tomlinson jest siedemnastolatkiem chodzącym do najbardiej prestiżowej prywatnej szkoły w Doncaster. Ma wielkie plany na przyszłość, i dzięki pieniądzom jego rodziców nie musi się martwić, że ich nie spełni. Każdy w szkole zna go z niezwykle bogatych rodziców, eleganckiego wyglądu, lekkiej bezczelności oraz uroczej dziewczyny, Eleanor Calder. Jeśli miałby podać rzecz która go irytuje, była by to szkoła publiczna na przeciwko jego, ponieważ musi patrzeć na biednych i niestosownie zachowujących się nastolatków.

Harry Styles ma 19 lat, i (ponownie) jest w ostatniej klasie. Chodzi do publicznej szkoły w Doncaster, tylko dlatego, że w ciągu dwóch lat dwa razy został wydalony z dwóch szkół w Holmes Chapel, więc jego rodzina się przeprowadziła. Nie ma żadnej przyszłości, głownie dlatego, że rzadko kiedy pojawia się na lekcjach, a jego jedyny problem to, to czy się opić czy naćpać; chociaż czasami robi obie te rzeczy. Jego skóra pokryta jest tatuażami a jedyna rzecz jaka go irytuje to snobistyczni, uczniowe szkoły na przeciwko, ktorzy myślą, że są lepsi tyko dlatego, że ich rodzice mają pieniadze.

Kiedy się spotykają, Louis nie czuje nic poza obrzydzeniem do wytatuowanego chłopaka, a Harry nie może przestać śmiać się z niewinności i wyglądu chłopaka o niebiskiech oczach i cudownym tyłku.

A w skróconej formie: Harry jest popierdolonym chłopakiem z wieloma problemami, Louis jest idealny i ma za dużo pieniędzy, a ich szkoły są idealnie naprzeciwko siebie. Spotykają się na imprezie i jest to ostatnia (i moze jedyna) rzecz jaką potrzebowali.All credits go to @smileeyourepretty

1. Chyba xD
               2. Basen nie ale stołówkę tak xD
               3. 1 obok zerówki 2 na dole 3 na górze hehe
               4. nie 😂
               5. Nie...
               6. Y y y biba na stołówce niczym podczas balu przebierańców xD
               A przynajmniej u mnie tak jest
Lol myslalam ze to moj pierwszy raz ale mam tocw bibliotece i wtf
Też sobie taki kupie i bede rozpowiadać że nie mam chłopaka i jestem dziewicą dlatego że chce zachować czystość a nie dlatego że nikt mnie nie chce
u mnie jest papier w kiblu także myśle że jest całkiem dobrze
weź bro ja tacie płyn od epapierosa wypijam bo mnie nawet na piwo nie stać
twoja_rybka twoja_rybka Aug 04
Wczoraj to skończyłam, ale to takie piękne i najlepsze ff, że już ide znów czytać