Baby Heaven's in your Eyes - Larry Stylinson (Translated in Polish)

Baby Heaven's in your Eyes - Larry Stylinson (Translated in Polish)

114K Reads 6.4K Votes 28 Part Story
anchorlarryy By anchorlarryy Completed

Oni nie mogli różnić się jeszcze bardziej. 

Louis Tomlinson jest siedemnastolatkiem chodzącym do najbardiej prestiżowej prywatnej szkoły w Doncaster. Ma wielkie plany na przyszłość, i dzięki pieniądzom jego rodziców nie musi się martwić, że ich nie spełni. Każdy w szkole zna go z niezwykle bogatych rodziców, eleganckiego wyglądu, lekkiej bezczelności oraz uroczej dziewczyny, Eleanor Calder. Jeśli miałby podać rzecz która go irytuje, była by to szkoła publiczna na przeciwko jego, ponieważ musi patrzeć na biednych i niestosownie zachowujących się nastolatków.

Harry Styles ma 19 lat, i (ponownie) jest w ostatniej klasie. Chodzi do publicznej szkoły w Doncaster, tylko dlatego, że w ciągu dwóch lat dwa razy został wydalony z dwóch szkół w Holmes Chapel, więc jego rodzina się przeprowadziła. Nie ma żadnej przyszłości, głownie dlatego, że rzadko kiedy pojawia się na lekcjach, a jego jedyny problem to, to czy się opić czy naćpać; chociaż czasami robi obie te rzeczy. Jego skóra pokryta jest tatuażami a jedyna rzecz jaka go irytuje to snobistyczni, uczniowe szkoły na przeciwko, ktorzy myślą, że są lepsi tyko dlatego, że ich rodzice mają pieniadze.

Kiedy się spotykają, Louis nie czuje nic poza obrzydzeniem do wytatuowanego chłopaka, a Harry nie może przestać śmiać się z niewinności i wyglądu chłopaka o niebiskiech oczach i cudownym tyłku.

A w skróconej formie: Harry jest popierdolonym chłopakiem z wieloma problemami, Louis jest idealny i ma za dużo pieniędzy, a ich szkoły są idealnie naprzeciwko siebie. Spotykają się na imprezie i jest to ostatnia (i moze jedyna) rzecz jaką potrzebowali.All credits go to @smileeyourepretty

Phantomm027 Phantomm027 Oct 24
O kurwa taka bieda że muszą pić papierosy bo ich nie stać na zapalniczki . Biedne dzieci 😭
Phantomm027 Phantomm027 Oct 24
Wyje 😂😂😂 podczas gdy ja z moją mamą:
               - Agata i co sądzisz o tej bluzce?
               - O kurwa... co ty za gówno mamo kupiłaś 
               - Hmm... faktycznie chujowa.
               - No.
               XD
I przyśpiewka ,, jeszcze po kropelce jeszcze po kropelce poki szampan jest w butelce" nabiera zupelnie doslownego znaczenia 😸😹 Ale wparuje Harry jak Hache do Babi na impreze i ją rozkręci 😼
Phantomm027 Phantomm027 Oct 24
Wyje w autobusie i ludzie sie zastanawiają co ja odpierdalam 😂😂😂
Czy on zwierza sie rodzicom, że jest małą łyżeczką? 😮😂
Oczywiscie, ze wystarczy mu calowanie w policzek i babcine przytulanie bo to Elka a nie Hazza 😼