NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Baby Heaven's in your Eyes - Larry Stylinson (Translated in Polish)

Baby Heaven's in your Eyes - Larry Stylinson (Translated in Polish)

141K Reads 8.5K Votes 28 Part Story
anchorlarryy By anchorlarryy Completed

Oni nie mogli różnić się jeszcze bardziej. 

Louis Tomlinson jest siedemnastolatkiem chodzącym do najbardiej prestiżowej prywatnej szkoły w Doncaster. Ma wielkie plany na przyszłość, i dzięki pieniądzom jego rodziców nie musi się martwić, że ich nie spełni. Każdy w szkole zna go z niezwykle bogatych rodziców, eleganckiego wyglądu, lekkiej bezczelności oraz uroczej dziewczyny, Eleanor Calder. Jeśli miałby podać rzecz która go irytuje, była by to szkoła publiczna na przeciwko jego, ponieważ musi patrzeć na biednych i niestosownie zachowujących się nastolatków.

Harry Styles ma 19 lat, i (ponownie) jest w ostatniej klasie. Chodzi do publicznej szkoły w Doncaster, tylko dlatego, że w ciągu dwóch lat dwa razy został wydalony z dwóch szkół w Holmes Chapel, więc jego rodzina się przeprowadziła. Nie ma żadnej przyszłości, głownie dlatego, że rzadko kiedy pojawia się na lekcjach, a jego jedyny problem to, to czy się opić czy naćpać; chociaż czasami robi obie te rzeczy. Jego skóra pokryta jest tatuażami a jedyna rzecz jaka go irytuje to snobistyczni, uczniowe szkoły na przeciwko, ktorzy myślą, że są lepsi tyko dlatego, że ich rodzice mają pieniadze.

Kiedy się spotykają, Louis nie czuje nic poza obrzydzeniem do wytatuowanego chłopaka, a Harry nie może przestać śmiać się z niewinności i wyglądu chłopaka o niebiskiech oczach i cudownym tyłku.

A w skróconej formie: Harry jest popierdolonym chłopakiem z wieloma problemami, Louis jest idealny i ma za dużo pieniędzy, a ich szkoły są idealnie naprzeciwko siebie. Spotykają się na imprezie i jest to ostatnia (i moze jedyna) rzecz jaką potrzebowali.All credits go to @smileeyourepretty

Wicuzza Wicuzza 19 hours ago
Najdroższa szminka jakiej używam to ta z GR. Nie mogę narzekać bo nic jej nie brakuje XD
iwosalvatore iwosalvatore a day ago
nawet nie wyobrażaj sobie co robią innego oprócz całowania
iwosalvatore iwosalvatore a day ago
śmieszy mnie ze w każdym ff Liam to ten ułożony, dobrze uczący sie XD
iwosalvatore iwosalvatore a day ago
musi być jakaś równowaga, oni wciągają zioło a ty kadzidło kościelne
Katherina69 Katherina69 Jul 26, 2015
jak nazywa się ta piosenka z zwiastumu? ta od kiedy zaczyna się Harry? 
               błagam o szybką odpowieź z gówy dziękuję xx