Küçüğüm.

Küçüğüm.

72.9K Reads 2.8K Votes 33 Part Story
Buse Yorulmaz By BuseYorulmaz Completed

Neşeli, herkese sevecen şekilde yaklaşan bir kızdı Hilal Çağan. Çok sevdiği çocukluk aşkı, en yakın arkadaşları ve ne kadar tartışsa da hep yanında olan bir ailesi vardı. Kısacası, herkesin rüya diye düşündüğü bir hayata sahipti. 
  Ama herkesin imrenerek baktığı hayatı tek bir günde başına yıkıldı Hilal'in. Önce babasını kalp krizinden toprağa verdi. Sonra da çok sevdiği o çocukluk aşkı onu terk etti. 
  Ve tam beş yıl sonra o çocukluk aşkı geri geldi. Mert Pakman... Her şeyi karıştıran ise Mert'in geri gelmesi ve Hilal'in intikam hırsı oldu. Ama işler hiç de düşündükleri gibi gitmeyecekti. Peki bu savaştan hangisi galip çıkacaktı? 
  Mert mi Hilal mi yoksa aşkları mı? 
  
  
  Gözlerine baktığımda içimin büyük bir öfkeyle dolu olduğunu hissettim. Beni terk ettiği günün hatıraları aklıma doluşurken içimdeki o öfke ve kızgınlıkla ellerimi yumruk yaptığımı farkettim.  Derin nefesler alıp kendimi az da olsa sakinleştirdiğimde "Buraya neden geri geldin?" diye sormayı akıl etmiştim. O bana cevap verdiğinde ise sesi iliklerime kadar işlemişti ve tek değişen şeyin fiziksel özellikleri olmadığını o dakika anlamıştım:
  "Seni geri kazanmaya geldim, küçüğüm."

BuseYorulmaz BuseYorulmaz Feb 03, 2017
Orada ufak bir hata olmuş güzelim son okumasını yapmadığım için hatalar oluyor :) @nemesisra
cix_qirl cix_qirl Mar 11, 2016
Oha bende bu kitabı okudum böyle bi muameleye karşılaştım ve aynı cevabı verdim 😱
BusraDikbas BusraDikbas Aug 04, 2014
yeni hikaye ararken buldum yorumlara bakılırsa çok güzel bende bır denemek ıstedım cok hoş kesinlikle devam edicem :)
sonsuzkurt sonsuzkurt Aug 03, 2014
Hayatım, gecenin bir yarısı yaptığım yorumları zaten biliyorsun. Sadece bekliyor ve başarını keyifle izlemek istiyorum. :')
ozenesenl ozenesenl Aug 02, 2014
Anlıyorum gerçekten. Umarım çok başarılı bir yazar olursun. :D
Percykolik Percykolik Aug 01, 2014
Ta-dah! Abi çok mu çok iyi ne? Lan girişi böyleyse.. bu hikayeden beklentilerim çok büyük buse sdfgh yorumlara verdiğin cevapları gördümde sen kalkarsın bu hikayenin altından kasma kendini *.*