Soldados M.C. : 2# Wilk - El Lobo [ZAKOŃCZONA]

Soldados M.C. : 2# Wilk - El Lobo [ZAKOŃCZONA]

20.3K Reads 1.4K Votes 12 Part Story
Elisa Rocher By E_Rocher Completed

Wilk jest głodny
Wilk jest zły
Wilk ma bardzo ostre kły...
Kiedy emocje po ostatnich wydarzeniach opadły, Wilk zrobił się bardzo bardzo głodny. Jednakże, zamiast udać się do lasu na Czerwonego Kapturka, jak przystało na dobrego wilczka, nasz Wilk udał się do ciastkarni "Pychotki" gdzie serwowano najlepsze smakołyki w całym Ciudad Juárez. 
Lecz dla Wilka najsłodszy cukiereczek stał za ladą i to na ten smakołyk, miał ochotę do wielu lat. I choć w myślach zjadł Rosę już milion razy, to w prawdziwym życiu nigdy się do niej nie odezwał. 

Rosalia od zawsze piekła pyszne babeczki, kochała jeść słodycze i nawet to, że odbiegała figurą od teraźniejszych kanonów piękna, wcale jej nie przeszkadzało. Kochała siebie i swoje ciało.
Widziała też, że Antonio Raoul "Wilk" z gangu Soldados, który od kilku lat przychodzi do piekarni, miał ochotę nie tylko na jej słodkie wypieki...
Jako rozsądna dziewczyna czekała, aż Wilk zrobi pierwszy krok, ale lata mijały, a Rosa powoli zaczynała tracić cierpliwość. 
Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i sięgnąć po coś, o czym marzyła od ostatnich 3 lat. 
Weźmie sobie Wilka, czy jest gotowy na to, czy nie...

Korektę wykonała @ShinYuu21_ 

5 pozycja #Biker - dziękuję 😘😘😘 21.11.2019

„Imiona, nazwiska i nazwy są fikcyjne. Wszelka zbieżność jest przypadkowa. Przedstawione zdarzenia i osoby są fikcyjne."