Aşk ve Savaş ( Aşkın Serisi * 2 ) #wattys2016

Aşk ve Savaş ( Aşkın Serisi * 2 ) #wattys2016

1.6M Reads 64.1K Votes 47 Part Story
Ayça * By paronayakzombi Completed

Tiksinme .. Evet yüzünü tiksinir bir şekilde buruşturmuştu. Ve bu hareketi beni nedensiz bir şekilde çok kırmıştı. 

"Boyun kısa , fazla zayıfsın , saçların gereğinden fazla uzun , vücudun biçimsiz , gözlerinin rengi tuhaf , dudakların küçük ve avuç kadar ilgi çekmeyen bir yüzün var . Kısacası çirkinsin ." dudaklarım şaşkınlıkla aralanırken içimde birşeylerin paramparça olduğunu hissettim. Kalbime binlerce bıçak saplanıyor gibiydi. Gözlerim yaşlarla dolarken , kendime engel olamadım. Aptal demesine katlana bilirdim. Ama bu kadar hakaret fazla değil miydi? Çirkin ola bilirdim ama bunu böyle yüzüme haykırması .. Canımı yakmıştı. Hemde hiç olmadığı kadar . 

Hâla duvarla onun arasında sıkışmış durumdaydım. Ve yüzlerimizin arasında santimler vardı. Ama benim hissettiğim tek şey kırgınlık , yoğun ve beni parçlara ayıraçak kadar büyük bir kırgınlık . 

*** ° ***

 Bu aşka meydan okuyuşun hikayesi .

SultanDurna SultanDurna Sep 10
Boyumun uzun olması dışında hepsi uyuyor kısacası bende cirkinim😂
güzel olmuş benim kitabımada göz gezdirirseniz sevinirim :)
zehrarliii zehrarliii Aug 10
Arkadaşlar kisa ve oz yazicam tam istediğiniz gibi aradiginiz tüm özelliklerde bir kitap hemen okumaya baslayin bölüm ,bölüm olmasininda yeni olmasininda avantajinda olursunuz hadi ilk okuyucularim siz olun adi: sessiz kadin . okurken tuyleriniz urpericek .
İlk kitapla alakası var mı  düzenlendiği için yarı da kaldı ilk kitap bende bu yüzden anlamadim
Sen savaşla aski karistirmissin 😂😂😂 bunu yazmasam ölürdüm
ecmer64 ecmer64 Nov 03
https://www.wattpad.com/myworks/51769700--mazostanwattytr2016 yep yeni bir kurgu denemeye ne dersiniz hadi buyrun davetlimsiniz :)