Introducing Tap by Wattpad!
Discover addictive chat stories from your favourite Wattpad writers that will make you go 😮😍🔥
CHECK IT OUT
Ada'ya Düşen Meteor

Ada'ya Düşen Meteor

6.1M Reads 225K Votes 76 Part Story
Ash✨ By CameronunPrensesi Completed

" Bak, bu senin yıldızın. Diğerlerinden ayrı, korkak, kendi içindeki güzellikten bir haber, ama gökyüzündeki en özel yıldız olduğunun farkında değil... Parlamaya korkuyor, çünkü diğerlerinden ayrı, onlar gibi olmak istemiyor, güzelliğini herkesin görmesini istemiyor, sadece gerçekten bakan onun gökyüzündeki en özel yıldız olduğunu fark edebilir"


O anlatırken yıldızı değil onu izliyordum, nasıl hissederek anlattığını, içindeki çocuksu sevinci, sanki o tüm o havalı, yakışıklı, beni gıcık eden Ediz gitmiş, yerine aşık gibi hayranlıkla yıldızları izleyen küçük bir oğlan çocuğu gelmişti. 


" Çok güzeller" dedim, göz göze geldik. Aklıma ilk gelen şeyi fısıldamıştım ona. 


" Senin kadar olmasada..." 


Tek yapabildiğim Ediz en yakınımken, bana aşkını vermişken onu uzaktan sevebilmekti. Göstermeden. Gösteremeden. Sadece o uyurken. Belkide sadece o güzel kirpiklerini sessizce öperken sevebiliyordum, yüzünün her hattını ezberlemeye çalışırken sevebiliyordum, sonra hayranlıkla güzel gözlerini gökyüzüne çevirip çocuk gibi sevinciyle bana yıldızlara olan aşkından bahsettiği zaman sevebiliyordum... Ben balık kadar unutkan bir kızdım aklım pek yerinde değildi hala da değil, ama sorsalar şimdi kirpiklerinin sayısına kadar söyleyebilirim... " Korkarsan ne öptüğün dudaklardan aşk tadını alırsın, ne de o zifiri karanlık gecede parlar kendi ışığını bulursun. Sönersin. Korkmak seni öldürür. Yanarsan küllerinden yeniden doğarsın ama korkarsan avcunda yaşanmamışlıklarla kalırsın Ada" Bizim hikayemiz diğerlerinden farklıydı, ama yollarımız dalgalar kayalıklara vururken yıldızların altında kesişmişti, bir gülücükle başlayıp öpücükle büyümüştü. Hayallerim hayallerine karışmış, kollarının arası yuvam olmuştu.


" Sen benim ölmek için en güzel sebebimsin"

Gamzecetin123 Gamzecetin123 2 days ago
Lshşbsğnsşdnheyeihejşnehşbegğehşhhehğy3yğkruşlkjtşhrnşjryrnhşrnhşr
hilalgulms hilalgulms 4 days ago
Seni emmiogluma benzetmisim pardon. Şimdi gidebilirsin 😂
gulerazrabt gulerazrabt 7 days ago
Bunun kapagi degismiyo mu ya degissin kitabin icerigi guzel ama kapa sikintili!!!
Yanlış anlama ama cameron dallası senden belki bin sevenler vardır ben hayranı değilim benden böyle bişey duymazsın zaten ama böyle yazman saçma olmuş kardeşim söyliyim dedim
Ftuyvgvygııuhbıuhbubıbubonınnnjhnkhjbuhbugvyvvutvuctfcytdcyrdxsxyyxdytdccuyfvygıhuo
masalalya19 masalalya19 7 days ago
Güzel bi soru sorim bilmiyorum çünkü yazarcim cameron kim oluyor acaba bi ben mi bilmiyorum :)