NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Ada'ya Düşen Meteor

Ada'ya Düşen Meteor

6.3M Reads 235K Votes 77 Part Story
A🌹 By CameronunPrensesi Completed

" Bak, bu senin yıldızın. Diğerlerinden ayrı, korkak, kendi içindeki güzellikten bir haber, ama gökyüzündeki en özel yıldız olduğunun farkında değil... Parlamaya korkuyor, çünkü diğerlerinden ayrı, onlar gibi olmak istemiyor, güzelliğini herkesin görmesini istemiyor, sadece gerçekten bakan onun gökyüzündeki en özel yıldız olduğunu fark edebilir"


O anlatırken yıldızı değil onu izliyordum, nasıl hissederek anlattığını, içindeki çocuksu sevinci, sanki o tüm o havalı, yakışıklı, beni gıcık eden Ediz gitmiş, yerine aşık gibi hayranlıkla yıldızları izleyen küçük bir oğlan çocuğu gelmişti. 


" Çok güzeller" dedim, göz göze geldik. Aklıma ilk gelen şeyi fısıldamıştım ona. 


" Senin kadar olmasada..." 


Tek yapabildiğim Ediz en yakınımken, bana aşkını vermişken onu uzaktan sevebilmekti. Göstermeden. Gösteremeden. Sadece o uyurken. Belkide sadece o güzel kirpiklerini sessizce öperken sevebiliyordum, yüzünün her hattını ezberlemeye çalışırken sevebiliyordum, sonra hayranlıkla güzel gözlerini gökyüzüne çevirip çocuk gibi sevinciyle bana yıldızlara olan aşkından bahsettiği zaman sevebiliyordum... Ben balık kadar unutkan bir kızdım aklım pek yerinde değildi hala da değil, ama sorsalar şimdi kirpiklerinin sayısına kadar söyleyebilirim... " Korkarsan ne öptüğün dudaklardan aşk tadını alırsın, ne de o zifiri karanlık gecede parlar kendi ışığını bulursun. Sönersin. Korkmak seni öldürür. Yanarsan küllerinden yeniden doğarsın ama korkarsan avcunda yaşanmamışlıklarla kalırsın Ada" Bizim hikayemiz diğerlerinden farklıydı, ama yollarımız dalgalar kayalıklara vururken yıldızların altında kesişmişti, bir gülücükle başlayıp öpücükle büyümüştü. Hayallerim hayallerine karışmış, kollarının arası yuvam olmuştu.


" Sen benim ölmek için en güzel sebebimsin"

nsila3 nsila3 5 days ago
Durduramiyorumx xn kendimi szuan zor yaziyormmmmmm Allahım yaa jnnjidnjkmxji gece gece
bisiklet57 bisiklet57 4 days ago
ada bende diyordum ki ADANIN kafası niye taş bu yüzdenmiş
bisiklet57 bisiklet57 4 days ago
lan çok iyi kahkaha atıyorum tabi watys kızları gibi olmuyo orangutana benziyorum insanlar ALLAH ANASINA BABASINA SABIR VERSİN diye bakış atıyo
bisiklet57 bisiklet57 4 days ago
hwbvejdcförfdjbvırjnl abi çok iyi ama biliyorum bunu çok yazdım ama kitaba bayıldım yazar hanım nolur aşağaya yorum atın
BegmUzuner BegmUzuner 4 days ago
Sdjddsfagqdd sırf 101 yorum olsun diye yorum attım ama olsundu😝
alohamora225 alohamora225 4 days ago
Ha bende supernaturala bayılıyım
                🏝🏝🏝-ada- ❤❤❤