Ada'ya Düşen Meteor

Ada'ya Düşen Meteor

6.7M Reads 249K Votes 77 Part Story
Aslı By CameronunPrensesi Completed

" Bak, bu senin yıldızın. Diğerlerinden ayrı, korkak, kendi içindeki güzellikten bir haber, ama gökyüzündeki en özel yıldız olduğunun farkında değil... Parlamaya korkuyor, çünkü diğerlerinden ayrı, onlar gibi olmak istemiyor, güzelliğini herkesin görmesini istemiyor, sadece gerçekten bakan onun gökyüzündeki en özel yıldız olduğunu fark edebilir"


O anlatırken yıldızı değil onu izliyordum, nasıl hissederek anlattığını, içindeki çocuksu sevinci, sanki o tüm o havalı, yakışıklı, beni gıcık eden Ediz gitmiş, yerine aşık gibi hayranlıkla yıldızları izleyen küçük bir oğlan çocuğu gelmişti. 


" Çok güzeller" dedim, göz göze geldik. Aklıma ilk gelen şeyi fısıldamıştım ona. 


" Senin kadar olmasada..." 


Tek yapabildiğim Ediz en yakınımken, bana aşkını vermişken onu uzaktan sevebilmekti. Göstermeden. Gösteremeden. Sadece o uyurken. Belkide sadece o güzel kirpiklerini sessizce öperken sevebiliyordum, yüzünün her hattını ezberlemeye çalışırken sevebiliyordum, sonra hayranlıkla güzel gözlerini gökyüzüne çevirip çocuk gibi sevinciyle bana yıldızlara olan aşkından bahsettiği zaman sevebiliyordum... Ben balık kadar unutkan bir kızdım aklım pek yerinde değildi hala da değil, ama sorsalar şimdi kirpiklerinin sayısına kadar söyleyebilirim... " Korkarsan ne öptüğün dudaklardan aşk tadını alırsın, ne de o zifiri karanlık gecede parlar kendi ışığını bulursun. Sönersin. Korkmak seni öldürür. Yanarsan küllerinden yeniden doğarsın ama korkarsan avcunda yaşanmamışlıklarla kalırsın Ada" Bizim hikayemiz diğerlerinden farklıydı, ama yollarımız dalgalar kayalıklara vururken yıldızların altında kesişmişti, bir gülücükle başlayıp öpücükle büyümüştü. Hayallerim hayallerine karışmış, kollarının arası yuvam olmuştu.


" Sen benim ölmek için en güzel sebebimsin"

 • ada
 • adayadüşenmeteor
 • aşk
 • barbarapalvin
 • camerondallas
 • ediz
 • mizah
 • romantizm
 • wattys2017
Safirdefteri Safirdefteri 2 days ago
Selam arkadaşlar. Kitap değil de kısa metinler şeklinde yazılar yazıyorum
               İlginizi çekebilir, düşüncelerinizi paylaşırsanız cok sevinirim
Okumayan var mı varsa kesin okuyun efso bi hikaye ya 3 4 defa okumuşumdur. Eyyy yazar az ağlatmadın beeeğ
user03687074 user03687074 5 days ago
Kızım bi git yaa Cameron tipsizlikte son model zaaa kocam sevgilim demedim yaa ona bak kızım
baekyeoloser baekyeoloser 6 days ago
7. sınıfta nasıl hissettiriyosa, 10. sınıfta aynı hissettiriyo.
Lan bi baktım hepiniz andik gundik isimler yazmışınız, ben daha nasıl okunuyor bilmiyom. Ben türk severim Leom var benim(lakabı yabancı değil sdsdagwhe) ♥️♥️♥️<3
UlkuJR UlkuJR Feb 14
Hım, şimdi buraya herkes sevdiği ünlüyü yazmış, e adet yerini bulsun o zaman: Benim Matthew Daddario'm var, rahat ol. 😂💞
               Buradan götünü mıncırma dileklerimi kendilerine sunuyor, kitaba yardırıyorum. Allah'ım sen geçireceğim feelsleri affet.