NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Ada'ya Düşen Meteor

Ada'ya Düşen Meteor

6.1M Reads 226K Votes 76 Part Story
Aslı✨ By CameronunPrensesi Completed

" Bak, bu senin yıldızın. Diğerlerinden ayrı, korkak, kendi içindeki güzellikten bir haber, ama gökyüzündeki en özel yıldız olduğunun farkında değil... Parlamaya korkuyor, çünkü diğerlerinden ayrı, onlar gibi olmak istemiyor, güzelliğini herkesin görmesini istemiyor, sadece gerçekten bakan onun gökyüzündeki en özel yıldız olduğunu fark edebilir"


O anlatırken yıldızı değil onu izliyordum, nasıl hissederek anlattığını, içindeki çocuksu sevinci, sanki o tüm o havalı, yakışıklı, beni gıcık eden Ediz gitmiş, yerine aşık gibi hayranlıkla yıldızları izleyen küçük bir oğlan çocuğu gelmişti. 


" Çok güzeller" dedim, göz göze geldik. Aklıma ilk gelen şeyi fısıldamıştım ona. 


" Senin kadar olmasada..." 


Tek yapabildiğim Ediz en yakınımken, bana aşkını vermişken onu uzaktan sevebilmekti. Göstermeden. Gösteremeden. Sadece o uyurken. Belkide sadece o güzel kirpiklerini sessizce öperken sevebiliyordum, yüzünün her hattını ezberlemeye çalışırken sevebiliyordum, sonra hayranlıkla güzel gözlerini gökyüzüne çevirip çocuk gibi sevinciyle bana yıldızlara olan aşkından bahsettiği zaman sevebiliyordum... Ben balık kadar unutkan bir kızdım aklım pek yerinde değildi hala da değil, ama sorsalar şimdi kirpiklerinin sayısına kadar söyleyebilirim... " Korkarsan ne öptüğün dudaklardan aşk tadını alırsın, ne de o zifiri karanlık gecede parlar kendi ışığını bulursun. Sönersin. Korkmak seni öldürür. Yanarsan küllerinden yeniden doğarsın ama korkarsan avcunda yaşanmamışlıklarla kalırsın Ada" Bizim hikayemiz diğerlerinden farklıydı, ama yollarımız dalgalar kayalıklara vururken yıldızların altında kesişmişti, bir gülücükle başlayıp öpücükle büyümüştü. Hayallerim hayallerine karışmış, kollarının arası yuvam olmuştu.


" Sen benim ölmek için en güzel sebebimsin"

Canım camerona tam 2 yıldır hayranım o benim kocam ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
limoncuuk limoncuuk Mar 14
Burdaki bazı özürlülere diyorum amelelik yapmayin aq çocukları
sinemtanc sinemtanc Mar 13
Aynen bende çok seviyorum ama böyle yazanlar çok itici geliyor
doragklp04 doragklp04 Mar 19
AMK BU NASI AİLE EVE ANIRIYOM ANNEM KIZDI SLSŞŞSLDLDŞFLLFLFLFLFLGK
anan-_- anan-_- Mar 18
Adem madene gitmiş Adem madende badem yemiş Adem maadem madende badem yemiş Adem neden bize getirmemiş
sessiz_okyanuss sessiz_okyanuss 4 days ago
Benim saçma salak bir şeyim var en çok beğenilen ünlülerden nefret ederim mesela Barbara palvin sırf Kadin çok beğeniyor diye sinir olup bu karakter olan kitapları zor okuyorum benimle yan i okumadım öyle bir inat ndnhdjdn