NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Ada'ya Düşen Meteor

Ada'ya Düşen Meteor

6.2M Reads 229K Votes 76 Part Story
A🌹 By CameronunPrensesi Completed

" Bak, bu senin yıldızın. Diğerlerinden ayrı, korkak, kendi içindeki güzellikten bir haber, ama gökyüzündeki en özel yıldız olduğunun farkında değil... Parlamaya korkuyor, çünkü diğerlerinden ayrı, onlar gibi olmak istemiyor, güzelliğini herkesin görmesini istemiyor, sadece gerçekten bakan onun gökyüzündeki en özel yıldız olduğunu fark edebilir"


O anlatırken yıldızı değil onu izliyordum, nasıl hissederek anlattığını, içindeki çocuksu sevinci, sanki o tüm o havalı, yakışıklı, beni gıcık eden Ediz gitmiş, yerine aşık gibi hayranlıkla yıldızları izleyen küçük bir oğlan çocuğu gelmişti. 


" Çok güzeller" dedim, göz göze geldik. Aklıma ilk gelen şeyi fısıldamıştım ona. 


" Senin kadar olmasada..." 


Tek yapabildiğim Ediz en yakınımken, bana aşkını vermişken onu uzaktan sevebilmekti. Göstermeden. Gösteremeden. Sadece o uyurken. Belkide sadece o güzel kirpiklerini sessizce öperken sevebiliyordum, yüzünün her hattını ezberlemeye çalışırken sevebiliyordum, sonra hayranlıkla güzel gözlerini gökyüzüne çevirip çocuk gibi sevinciyle bana yıldızlara olan aşkından bahsettiği zaman sevebiliyordum... Ben balık kadar unutkan bir kızdım aklım pek yerinde değildi hala da değil, ama sorsalar şimdi kirpiklerinin sayısına kadar söyleyebilirim... " Korkarsan ne öptüğün dudaklardan aşk tadını alırsın, ne de o zifiri karanlık gecede parlar kendi ışığını bulursun. Sönersin. Korkmak seni öldürür. Yanarsan küllerinden yeniden doğarsın ama korkarsan avcunda yaşanmamışlıklarla kalırsın Ada" Bizim hikayemiz diğerlerinden farklıydı, ama yollarımız dalgalar kayalıklara vururken yıldızların altında kesişmişti, bir gülücükle başlayıp öpücükle büyümüştü. Hayallerim hayallerine karışmış, kollarının arası yuvam olmuştu.


" Sen benim ölmek için en güzel sebebimsin"

binerler binerler 15 hours ago
çocuğun adını düşün yenge sen gerisini dert etme fksndnrndneje
minnak_iskelet minnak_iskelet 3 days ago
Bana ferrari alsana berkjaaaaaan. Hatırlayanlar nemli gözlerle yoruma üç nokta koysun.
minnak_iskelet minnak_iskelet 3 days ago
İ.T:Seni pezevenklerin elinden gittim aldım.
               Y.T: Beni kimse pezevağğnklerin elindeğn almadı. 
               Isbskdbdd
minnak_iskelet minnak_iskelet 3 days ago
Ya lan benim niye abim yok!! Anneağğ bağa abi doğur!!!!!!!!!!!
binerler binerler 15 hours ago
nikah dairesine götürüp evlenmek peki iyi günler djsjsnnsnd
minnak_iskelet minnak_iskelet 3 days ago
Tanımıyorum ama ibnelik cameron kocam, aşkım, sevgilim ♥