Ada'ya Düşen Meteor

Ada'ya Düşen Meteor

6.5M Reads 243K Votes 77 Part Story
Aslı Öztürk By CameronunPrensesi Completed

" Bak, bu senin yıldızın. Diğerlerinden ayrı, korkak, kendi içindeki güzellikten bir haber, ama gökyüzündeki en özel yıldız olduğunun farkında değil... Parlamaya korkuyor, çünkü diğerlerinden ayrı, onlar gibi olmak istemiyor, güzelliğini herkesin görmesini istemiyor, sadece gerçekten bakan onun gökyüzündeki en özel yıldız olduğunu fark edebilir"


O anlatırken yıldızı değil onu izliyordum, nasıl hissederek anlattığını, içindeki çocuksu sevinci, sanki o tüm o havalı, yakışıklı, beni gıcık eden Ediz gitmiş, yerine aşık gibi hayranlıkla yıldızları izleyen küçük bir oğlan çocuğu gelmişti. 


" Çok güzeller" dedim, göz göze geldik. Aklıma ilk gelen şeyi fısıldamıştım ona. 


" Senin kadar olmasada..." 


Tek yapabildiğim Ediz en yakınımken, bana aşkını vermişken onu uzaktan sevebilmekti. Göstermeden. Gösteremeden. Sadece o uyurken. Belkide sadece o güzel kirpiklerini sessizce öperken sevebiliyordum, yüzünün her hattını ezberlemeye çalışırken sevebiliyordum, sonra hayranlıkla güzel gözlerini gökyüzüne çevirip çocuk gibi sevinciyle bana yıldızlara olan aşkından bahsettiği zaman sevebiliyordum... Ben balık kadar unutkan bir kızdım aklım pek yerinde değildi hala da değil, ama sorsalar şimdi kirpiklerinin sayısına kadar söyleyebilirim... " Korkarsan ne öptüğün dudaklardan aşk tadını alırsın, ne de o zifiri karanlık gecede parlar kendi ışığını bulursun. Sönersin. Korkmak seni öldürür. Yanarsan küllerinden yeniden doğarsın ama korkarsan avcunda yaşanmamışlıklarla kalırsın Ada" Bizim hikayemiz diğerlerinden farklıydı, ama yollarımız dalgalar kayalıklara vururken yıldızların altında kesişmişti, bir gülücükle başlayıp öpücükle büyümüştü. Hayallerim hayallerine karışmış, kollarının arası yuvam olmuştu.


" Sen benim ölmek için en güzel sebebimsin"

  • ada
  • adayadüşenmeteor
  • aşk
  • barbarapalvin
  • camerondallas
  • ediz
  • mizah
  • romantizm
  • wattys2017
ceyranlar ceyranlar Sep 22
😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅kitabi okumaya basladigimdan guluyorum av iyimiw😆😆
jdbhwks jdbhwks Oct 28
Aynı ben yemin ediyorum. Sulernatural izlemeye bayılıyorum. Ama ben 13 yaşındayım ve sevgilim var adı da Ateş o daha daşş
7383737738387374838 kere izledim ama açıkçası gülüşü izledim kas sevmiyrm cnm göbek lazım
Beyza_Can_ Beyza_Can_ Oct 30
Örnek :david beckhcam (yanlis yazmis olabilirim düzeltin ingilizçem pek iyi değil )
kitabımı okumak ister misiniz romantizm içeriyor çok tatlı bir aşk
Aşkımsu bence buradaki donum kısmını çıkart, kitapta bir kere daha çıkmıyor zaten.