Ada'ya Düşen Meteor

Ada'ya Düşen Meteor

6.4M Reads 241K Votes 77 Part Story
A🌹 By CameronunPrensesi Completed

" Bak, bu senin yıldızın. Diğerlerinden ayrı, korkak, kendi içindeki güzellikten bir haber, ama gökyüzündeki en özel yıldız olduğunun farkında değil... Parlamaya korkuyor, çünkü diğerlerinden ayrı, onlar gibi olmak istemiyor, güzelliğini herkesin görmesini istemiyor, sadece gerçekten bakan onun gökyüzündeki en özel yıldız olduğunu fark edebilir"


O anlatırken yıldızı değil onu izliyordum, nasıl hissederek anlattığını, içindeki çocuksu sevinci, sanki o tüm o havalı, yakışıklı, beni gıcık eden Ediz gitmiş, yerine aşık gibi hayranlıkla yıldızları izleyen küçük bir oğlan çocuğu gelmişti. 


" Çok güzeller" dedim, göz göze geldik. Aklıma ilk gelen şeyi fısıldamıştım ona. 


" Senin kadar olmasada..." 


Tek yapabildiğim Ediz en yakınımken, bana aşkını vermişken onu uzaktan sevebilmekti. Göstermeden. Gösteremeden. Sadece o uyurken. Belkide sadece o güzel kirpiklerini sessizce öperken sevebiliyordum, yüzünün her hattını ezberlemeye çalışırken sevebiliyordum, sonra hayranlıkla güzel gözlerini gökyüzüne çevirip çocuk gibi sevinciyle bana yıldızlara olan aşkından bahsettiği zaman sevebiliyordum... Ben balık kadar unutkan bir kızdım aklım pek yerinde değildi hala da değil, ama sorsalar şimdi kirpiklerinin sayısına kadar söyleyebilirim... " Korkarsan ne öptüğün dudaklardan aşk tadını alırsın, ne de o zifiri karanlık gecede parlar kendi ışığını bulursun. Sönersin. Korkmak seni öldürür. Yanarsan küllerinden yeniden doğarsın ama korkarsan avcunda yaşanmamışlıklarla kalırsın Ada" Bizim hikayemiz diğerlerinden farklıydı, ama yollarımız dalgalar kayalıklara vururken yıldızların altında kesişmişti, bir gülücükle başlayıp öpücükle büyümüştü. Hayallerim hayallerine karışmış, kollarının arası yuvam olmuştu.


" Sen benim ölmek için en güzel sebebimsin"

aloneotaqu aloneotaqu Sep 12
LAN SİZ ZENGİNSİNİZ GAZETE NE ZENGİNLİĞİNİZİ BİLİN !!BİR !!11!!1!!B1R!!!
aloneotaqu aloneotaqu Sep 12
SDPOSIDSDJAJASDKJWEIOJ ŞÖFÖRÜN KİM OLDUĞUNU TAHMİN EDENLER?
kdlfkdlsk kdlfkdlsk Sep 09
Bu nasıl ana aq benimki babana şerefsiz mi dedin ayıp git özür dile der aq lsldldlfkdl
vikingsturk vikingsturk 7 days ago
Alın size Rüya gibi bir kitap Ben üç
               Hafta etkisinden çıkamadım birde siz girin daha aklımda bölümünün en iyisidir "Dokunuş +18" Aman Dikkat Cinsellik içerir..
kdlfkdlsk kdlfkdlsk Sep 09
Benden sonraki 31. Mesaj olacak ama neyse dkofkdkdek hey sen alttaki 👇🏼cenabet seniiiiiğğğ
aloneotaqu aloneotaqu Sep 12
ŞİMDİ BEN ANLAMADIM BUNUN ABİSİ YAKIŞIKLIMI ÇİRKİNMİ YADA ADA SAMİMİYETTEN YAKIŞIKLI OLDUĞUNU BİLE BİLE ONU GICIK ETMEK İÇİN ÇİRKİN GİBİMİ DAVRSNIYO