NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Na powrót Granger

Na powrót Granger

44.8K Reads 3.2K Votes 24 Part Story
wanilijowa By wanilijowa Updated Feb 23

Dramione. Po Decydującej Bitwie, którą wygrała jasna strona, Hermiona wraca do Hogwartu na ostatni rok nauki, a po ukończeniu szkoły bierze ślub z Ronem. Pracuje w Ministerstwie, mając nadzieję na sielankowe życie, ale już po paru miesiącach jej małżeństwo okazuje się klapą i dochodzi do rozwodu. Hermiona odnawia kontakt z Krumem, odwiedza go, związują się razem, ale w tym wypadku związek też nie wyszedł, ale zaoowocował za to czymś innym, niż związek z Ronem. Z pomocą przyjaciół wychodzi na prostą, aż w końcu przyjdzie jej spotkać na swojej nowej drodze życia Dracona Malfoya. Jaki skutek w jej życiu to spotkanie odniesie?

Snovi_ Snovi_ Sep 08, 2016
Mam nadzieję, że Hermiona szybko stanie na nogi, po swoich miłosnych rozczarowaniach. Dodatkowo, jestem ciekawa jaką rolę ma w tym Draco. Idę czytać dalej :)
MikyFine MikyFine Mar 04, 2016
Wspaniałe! Zostanę na dłużej :) Zapraszam do mnie https://www.wattpad.com/story/64535077-veronica-w-innym-hogwarcie Będę wdzięczna zarówno z krytykę jak i za pochwały oraz rady i bezpośrednie odnoszenie się do tekstu ;)
Snovi_ Snovi_ Sep 08, 2016
W końcu, po wielu miesiącach, udało mi się zasiąść do Twojej historii! Masz piękny styl pisania :)
Littleangel054 Littleangel054 Sep 30, 2015
To opowiadanie jest super...aktualnie czytam prawie wszystkie dramione na wottpadzie a jest ich sporo.. ale to jest jeden z moich ulubionych....polecam jeszcze opowiadanie "milosc nie zawsze jest idealna" jest to dramione ale hermiona okazuje sie byc corka lorda Voldemorta pozdrawiam
PrzyczajonyLeniwiec PrzyczajonyLeniwiec Aug 13, 2015
Czytałam cię kiedyś na blogspocie! :D 
               Nie wiem, czy kojarzysz Never z me-voir, albo melodies-of-love, ale ten... :> 
               Ciekawie zobaczyć towarzystwo z S-DHL na Wattcie. 
               Lecę czytać dalej, bo niewiele pamiętam :x
               Weny! c:
Tost02 Tost02 May 10, 2015
Twój styl pisania mnie urzeka! Zapowiada się bardzo ciekawie.