NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Karanlık Mafya

Karanlık Mafya

9.9M Reads 262K Votes 44 Part Story
Hatice Akgül By hatice0055 Updated Jul 26, 2015

Bir adamın aşkı ne kadar sert, soğuk ve tutku dolu olabilirdi? Peki ya bir adam aşkı tadarken, o hissiyatı nasıl kontrol altına alabilirdi?

Aşkından vazgeçmeyecekti, tutku, sevgi ve hazzın verdiği tüm hissiyatı yaşayacaktı. Kendisinden de vazgeçmeyecekti; o hiçbir zaman değişmeyecekti.

O, Poyraz Soykan'dı. Seri katil gibi insan öldüren bir mafya. Ve, onun yeni hikayesi küçük bir kadının hayatına girmesi ile başlıyordu... Siyah, kırmızılıklarla lekeli boş sayfaları, beyaz noktaları da içine hapsedecekti.

Not: İlk bölümler finalden sonra düzenlenecek, yeniden yazılacaktır.

Asena_206 Asena_206 Apr 03
Soran olursa yeni bölüm beklerken, başa dönüp dönüp okumaktan canı çıktı dersiniz kddllsşweıeı
İyi ki tanıtımı koymuşsun yoksa kitabı okuyacaktim , lütfen üzerine alınma ama bu tarz, kadınların küçük düşürülüp,narin ve beceriksiz gösterildigi ,erkeklerin ise baskın olduğu kitaplar cooook sıktı .
slnclkksr slnclkksr Apr 18
Ya ben bir yıl önce bu hikayeyi okumuştum çok hoşuma gitmişti sonra kaybettim sürekli arıyodum bugün tesadüfen buldum çok sevinçliyim😂
blackquinn9 blackquinn9 Mar 25
Ya çok heycanlandım kitaba yeni başlıyorum ve çok güzel duruyor.
jasujeong_ jasujeong_ Nov 17, 2016
Mafya kitapları favorim ya başladım güzeldir umarım ^=^
suedasahan1 suedasahan1 Dec 11, 2016
Wattpadde okuduğum ilk hikayeydi. Bunun üzerine nice hikayeler okudum bazılarının adını zor hatırlarım ama ilkler unutlumuyor. 2. Kez başlıyorum heycan yaptım kqpq8eehuej