Zaufać Przeznaczeniu/ ZOSTANIE WYDANE

Zaufać Przeznaczeniu/ ZOSTANIE WYDANE

15.5K Reads 206 Votes 2 Part Story
nrParadise By nrParadise Updated Dec 12, 2019

Katie Marshall jest zaabsorbowana ucieczką od toksycznego i destrukcyjnego życia, by zauważyć, że trafiła prosto w sidła prawdziwej miłości. Błądząc wiejskimi, ulicami w pełnym teksańskim słońcu, ona i jej czteroletnia córka zmuszone są uciekać od człowieka, który chce im zabrać to co najcienniejsze. Życie. 
Gdy zostają przymusowo zatrzymane, przez awarię silnika w samochodzie, z niewielką ilością pieniędzy i jeszcze mniejszą szansą na nocleg, nie mają innego wyboru, jak zatrzymać się w tym miejscu na dłużej, naprawić auto i zarobić dodatkowe pieniądze. 
Dzięki pomocy nowo poznanej, młodej kobiety trafia na ranczo Jamesa Rustlera, który pomimo swojego oschłego stylu bycia idealnie rozwiązuje problemy... innych ludzi. Po wypadku, w którym jego ojciec złamał kręgosłup zajął się prowadzeniem rancza samotnie. Jednak nadal nie pogodził się z fatum, które jego zdaniem ciąży nad mężczyznami z jego rodu. Kiedy na progu jego domu staje poszukująca pracy Katie z maleńka dziewczynką, uczepioną nogawki, mężczyzna pomimo strachu widzi w niej ratunek dla swojej rozlatujące się rodziny. Kobieta budzi jego zaufanie, jest czuła, sumienna, delikatna... i zachwycająco piękna. Z upływem czasu okazuje się jednak, że tajemnice które skrywa mogą okazać się nie do przeskoczenia. 

Czy uda mu się zdobyć kobietę, która boi się zaufać komukolwiek i ochronić rodzinę przed zbliżającym się niebezpieczeństwem? 

Za piękną okładkę serdecznie dziękuję niezastąpionej @scottriva
______________________________________

Uwaga ! Opowiadanie może zawierać sceny erotyczne 18+ i wulgaryzmy ! Czytasz na własną odpowiedzialność.


Wszelkie prawa zastrzeżone!