Efsane İkili

Efsane İkili

54.2K Reads 3.8K Votes 20 Part Story
Ela Ela By ElaEla9 Completed

Biriminde üstün başarılarına rağmen sorunlu kişiliği yüzünden canavar diye anılan bir başkomiser. Herkesin cıvıl cıvıl gördüğü yetenekli, inatçı ve zeki bir komiser. Bir arada kalmaları mümkün görülmeyen bu iki polisin çatışmaları arasında çözülen cinayetler ve imkanızlıklar içinde bulunan ortak noktalarla eğlenceli olaylara tanıklık edeceksiniz... Karanlıkla aydınlık arasındaki sınırda yürüyen ikilinin heyecan dolu maceralarına girmeye hazır mısınız?

MistikYazarr MistikYazarr Oct 22, 2016
Yeni kitabımın birinci bölümüne göz atarmısınız 🙏
mervekubra1453 mervekubra1453 Aug 10, 2016
Selam!! Ben Merve. "Yeni Bir Hayat" hikayesinin yazarıyım. Okumanızı tavsiye ediyorum. Beğenebileceğinizi düşünüyorum. Beğenseniz de beğenmeseniz de yorumlarınızı eksik etmeyin ki bende hatalarını görebileyim. Umarım beğenirsiniz iyi okumalar.😘🙄😊
- - Jul 09, 2016
Kendi kuralları olan ve ortaksız çalışmayı tercih eden birinin kısa sürede başkomiser olması nereden bakarsanız gerçek dışı. Ayrıca suç çözülmez tespit edilir. Cinayet şube olmaz. Asayiş şubeye bağlı cinayet büro amirliği olur. 3K olunması çok ilginç.
ulkerkural ulkerkural Jun 16, 2016
İlgi çekici bir kurguya benziyor en kısa zaman da okunmak üzere kütüphaneme ekliyorum.
Haggop Haggop Oct 18, 2016
Yeni bir hikaye yazmaya başladım en kısa zamanda 1. bölümü yayınlanacaktır. Oylamaniz, gözden geçirmeniz ve yorumlamaniz dileğiyle.
bengalimo bengalimo Nov 28, 2016
Oha. OHA. TAMAMEN TESADÜFEN AÇTIĞIM POLİSIYE KİTAPTA BTS CIKTI AMAN TANRIM. Polisiye bts bir arada vay anasini