Muzlu Pastam

Muzlu Pastam

1.3M Reads 69.9K Votes 30 Part Story
Betül By visnelikapkekk Completed

Bu kitabı yemek isteyeceksiniz! Muzlu Pastam Süper Dadı'nın yazarı Betül Güçlü'nün ikinci kitabı, daha ilk dokunuşunuzda yüzünüzü güldürecek. Gerçek bir pastacının, gerçek bir pastaya benzeyen ve en az pasta kadar tatlı bir hikayesini anlattığı bu kitap, her yaştan okura hitap ediyor. 
Bir tutam aşk,
Kocaman beyaz bir bulut,
Biraz peri tozu,
Bi' çimdik kıskançlık,
Azıcık inat,
Bolca tutku...
Betül Güçlü'nün bu özel formül ile hazırladığı Muzlu Pastam'ın tadı damağınızda kalacak. Belki bir gün sizin kapınıza da küçük bir kutu bırakırlar, kim bilir?

esrauzun78 esrauzun78 Jun 08, 2016
Çok güzel yazmıştım sanırım bunu yazarken sana bir gaz gelmiş
Gizemli_1234 Gizemli_1234 Nov 30, 2015
Ayy bende dedim ilk yanlış kitap mi okuyorm ne 😊😊 hadi bakalım.. ben o halini çok sevmiştm çok tatlıydı :) bu nasıl acaba.. :)
JasminYagmureliker JasminYagmureliker Aug 23, 2015
Acaba İthaf yapabilir misin? Yaparsan gerçekten çok sevinirim.Teşekkürler.
Natusqa Natusqa Aug 22, 2015
açıkcası ben böyle de beğenmiştim ama süper dadı çok şey kattı sana bu sebeple elden geçirme ve geliştirme istediğine saygı duyuyorum emme yine de okuyacağım emin olabilirsin. biraz daha olgunlaşmış ve toparlanmış bir "Muzlu Pastam"a hayır demem doğrusu :)
siyahvemaviuyumu siyahvemaviuyumu Jul 23, 2015
Ilk başta okuyamadım şu an başlıcam neyse yinede çok tatlı hikaye
betulozn betulozn Jul 15, 2015
ben maalesef şuan başlayacağım :) daha önceden görüp vaktim olmadığı için ertelediğim hikayelerdendi. :) Bende düzenlenmiş halini okuyayım dedim :)  Daha fazla bekleyemedim :)