from the past // dramione

from the past // dramione

190K Reads 11K Votes 41 Part Story
ezgi By POSEIDONDREA Completed

Genç adam gözlerine inanamıyordu. Gerçekten yedi yaşında aşık olduğu kız şu anda gözlerinin önünde miydi? Onun bir büyücü olduğunu bile bilmiyordu. 
Genç kız, her tarafa gülücükler saçarak salondan içeriye girmişti. Elbette birinci sınıflar arasında o kadar büyük görünümlü bir kız önce herkesi güldürmüş, ardından ise gülmeyi kesen erkekler kızın ne kadar çekici olduğu konusunda konuşmaya başlamışlardı.
Draco Malfoy, bu durumdan oldukça rahatsız bir şekilde, kafasında seçmen şapkayla ne kadar tatlı göründüğünü düşündüğü genç kıza baktı tekrar.
Hermione Granger'ın gözleri tüm salonda gezindi ve tekrar gülümsedi. Kafasında ki konuşan şapka biraz sessizlik içinde bekledikten sonra "Gryffindor!" diye bağırdı ve Gryffindor masasından alkışlar yükseldi.
Slytherin masasında ise, Draco Malfoy, çocukluk aşkı Gryffindor'a girdiği için mutsuzlukla suratını buruşturdu.

duru75 duru75 Jul 01
Hikayeyeyi değiştirmen hoşuma gitmedi üzgünüm ama olmamis
Abi ne kadar çok ''Erkeklerde var'' demişsiniz asdfghjklş
MrsPotter7 MrsPotter7 Jul 24
İlk defa dramione hikayesi okuyorum romione shipliyorum normalde zma merak ettim
Şu ginny den nefret ediyorum benim üçlümün arasında ne işi var
İlk okuduğum Dramione fanfic'iydi.. Bu yüzden hep sevmişimdir ve arşivde biryerlerde tutmuşumdur. Şimdi tekrar okuyorum❤
baayansnrst baayansnrst Aug 06
Kaçıncıya başladığımı saymayı bıraktım.Tekrardan böyle bir kurgu istiyorum diğer hikayeyi final yaptıktan sonra tek kitap sana az gelir,ikisini aynı anda yürütmelisin jajcajck