NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
i love her // dramione

i love her // dramione

108K Reads 6.2K Votes 28 Part Story
ezgi By aglaila Completed

Draco, karanlığa gözlerinin alışması için bir kaç kere gözlerini kırpıştırdı. Aydınlık bir yerden karanlık bir yere cisimlenmek, bir an gözlerinin görememesine neden olmuştu. 
Gözleri karanlığa alıştığında, uzun bir masa ve en baş köşede oturan Karanlık Lord'u gördü. Ve masanın diğer ucuna kadar bütün ölüm yiyenler oturmuştu. Hepsinin önünde tabaklar ve tabakların içinde dolusuyla yemek vardı ama hiçbiri yemiyor gibiydi. Her ne kadar bunu yapmak istemesede, yapmak zorunda olduğunu bildiği için zorunlu bir şekilde kendisine ayrılmış sandalyeye -babasının yanına- oturdu.
"Beni çağırmışsınız, Lordum." dedi sesinden saygı tınısını düşürmemeye çalışarak. Ailesinin zarar görmemesi için ne yazık ki Lord'un dediklerini yapmak zorundaydı.
"Ah Draco.." dedi Voldemort. "Harry Potter ve Hermione Granger'ın çok yakın iki arkadaş olduğunu elbette biliyorsun." 
Draco onay verircesine kafasını salladı. 
"Harry Potter'ın sevdiği insanları koruma huyunu da biliyorsun," dedi aynı ses tonu ile. Draco tekrar kafasını salladı. "Görevin," dedikten sonra boğazını temizledi ve sırıttı. "Hermione Granger'ı kendine aşık etmek ve Hermione'yi bu eve getirmek. Ardından ise Harry hızla peşinizden gelecektir zaten! Değer verdiği kişileri koruma arzusunun ne kadar baskın olduğunu biliyoruz. Hermione'nin peşinden geldiğinde ise, ölümle burun buruna geldiğini fark edecek. Ama çok geç olmuş olacak!" dedikten sonra gür bir kahkaha attı ve kahkahası tüm evde yankılandı.

Bracl6 Bracl6 Jun 09
Bad boy kitabı okuyor gibi hissetim ve bu berbat bi his ... salazar aşkına...
Normalde o koku diş macunu kokusu haberiniz olsun diye söylüyorum laf arasında 😂😂😂😂
Zabani'ye tek takılan ben miyim ya? Zabani gibi sjjsjdjdjsjdjdn
O kadar çok tomione okudum ki sanki hermione geçmişte buna aşk acısı çektirmişte voldi intikam almaya çalışyomuş gibi geliyo kspsşsğxmwpdşdlwüxşwğskw
thebluela thebluela May 24
Plana bak amk voldiyi zeki sanardım sjdjdjfjdnfjdjfkskggjnd
FeJiGiYa FeJiGiYa Feb 17
Jxjdodkdodjdidjid voldi beyin esintisi yaptığı sıralarda skdkdmdk fırtına olamamış dkodjfkt