i love her // dramione

i love her // dramione

141K Reads 7.9K Votes 27 Part Story
ezgi By POSEIDONDREA Completed

Draco, karanlığa gözlerinin alışması için bir kaç kere gözlerini kırpıştırdı. Aydınlık bir yerden karanlık bir yere cisimlenmek, bir an gözlerinin görememesine neden olmuştu. 
Gözleri karanlığa alıştığında, uzun bir masa ve en baş köşede oturan Karanlık Lord'u gördü. Ve masanın diğer ucuna kadar bütün ölüm yiyenler oturmuştu. Hepsinin önünde tabaklar ve tabakların içinde dolusuyla yemek vardı ama hiçbiri yemiyor gibiydi. Her ne kadar bunu yapmak istemesede, yapmak zorunda olduğunu bildiği için zorunlu bir şekilde kendisine ayrılmış sandalyeye -babasının yanına- oturdu.
"Beni çağırmışsınız, Lordum." dedi sesinden saygı tınısını düşürmemeye çalışarak. Ailesinin zarar görmemesi için ne yazık ki Lord'un dediklerini yapmak zorundaydı.
"Ah Draco.." dedi Voldemort. "Harry Potter ve Hermione Granger'ın çok yakın iki arkadaş olduğunu elbette biliyorsun." 
Draco onay verircesine kafasını salladı. 
"Harry Potter'ın sevdiği insanları koruma huyunu da biliyorsun," dedi aynı ses tonu ile. Draco tekrar kafasını salladı. "Görevin," dedikten sonra boğazını temizledi ve sırıttı. "Hermione Granger'ı kendine aşık etmek ve Hermione'yi bu eve getirmek. Ardından ise Harry hızla peşinizden gelecektir zaten! Değer verdiği kişileri koruma arzusunun ne kadar baskın olduğunu biliyoruz. Hermione'nin peşinden geldiğinde ise, ölümle burun buruna geldiğini fark edecek. Ama çok geç olmuş olacak!" dedikten sonra gür bir kahkaha attı ve kahkahası tüm evde yankılandı.

  • draco
  • dramione
  • granger
  • harry
  • hermione
  • malfoy
  • potter
creeper_hunter07 creeper_hunter07 Dec 26, 2017
Ya türkçe kitaplarda kullanılan bu abi lafını çok seviyorum kitaba deişik bir samimiyet katıyo. Ortamı aniden hogwarts dan atatürk meslek lisesine döndürüyo.
umosko umosko Jan 26
İtiraf ediyorum voldi beizim karadenizli edebiyat hocası .burnu göze batmasın diye estetik yaptırıyordu.operasyonun kötü geçtiği haberini aldıktan sonra onu görememiştik.nedenini anladık
creeper_hunter07 creeper_hunter07 Dec 26, 2017
Hayatımda ilk defa bu kadar çabuk söze giren bir yazar tanıdım sanırım... böyle devam türkiyenin bunlara ihtiyacı var
- - Dec 24, 2017
Voldi mi diyor bu sözleri. Bir bakın içine o Dumbledore falan olmasın.
umosko umosko Jan 26
Voldi ne zamandan beri beyin olmayan kafanı kullanmaya başladın acaba
umosko umosko Jan 26
Voldi ne zamandan beri beyin olmayan kafanı kullanmaya başladın acaba