i love her // dramione

i love her // dramione

82.7K Reads 4.7K Votes 28 Part Story
ezgi By aglaila Completed

Draco, karanlığa gözlerinin alışması için bir kaç kere gözlerini kırpıştırdı. Aydınlık bir yerden karanlık bir yere cisimlenmek, bir an gözlerinin görememesine neden olmuştu. 
Gözleri karanlığa alıştığında, uzun bir masa ve en baş köşede oturan Karanlık Lord'u gördü. Ve masanın diğer ucuna kadar bütün ölüm yiyenler oturmuştu. Hepsinin önünde tabaklar ve tabakların içinde dolusuyla yemek vardı ama hiçbiri yemiyor gibiydi. Her ne kadar bunu yapmak istemesede, yapmak zorunda olduğunu bildiği için zorunlu bir şekilde kendisine ayrılmış sandalyeye -babasının yanına- oturdu.
"Beni çağırmışsınız, Lordum." dedi sesinden saygı tınısını düşürmemeye çalışarak. Ailesinin zarar görmemesi için ne yazık ki Lord'un dediklerini yapmak zorundaydı.
"Ah Draco.." dedi Voldemort. "Harry Potter ve Hermione Granger'ın çok yakın iki arkadaş olduğunu elbette biliyorsun." 
Draco onay verircesine kafasını salladı. 
"Harry Potter'ın sevdiği insanları koruma huyunu da biliyorsun," dedi aynı ses tonu ile. Draco tekrar kafasını salladı. "Görevin," dedikten sonra boğazını temizledi ve sırıttı. "Hermione Granger'ı kendine aşık etmek ve Hermione'yi bu eve getirmek. Ardından ise Harry hızla peşinizden gelecektir zaten! Değer verdiği kişileri koruma arzusunun ne kadar baskın olduğunu biliyoruz. Hermione'nin peşinden geldiğinde ise, ölümle burun buruna geldiğini fark edecek. Ama çok geç olmuş olacak!" dedikten sonra gür bir kahkaha attı ve kahkahası tüm evde yankılandı.

intoriddle intoriddle Jun 28
Baştan başladım, şu yorumu yapmasam olmaz, söylediğin her şey Zaman'la götüne giriyor, bye
AycaAlkm AycaAlkm Aug 25
Sandıklar önceden ev cinleri tarafından odalarına yerleştirilir
Mesiloli Mesiloli Jul 10
Ya resmen Ron dkdjdjd şu an Harry Potter'dan bir sayfa okuyor gibi oldu dkddjdj tam da Ron'un söyleyeceği gibi yazmissin
Mesiloli Mesiloli Jul 10
Voldi gördüğüm en zekice plan be djdjdjsieieh çılgın Voldicik resmen aralarını yapıyor çok ponçik yiyçem djfjdhd
''Abi'' Ron'un söylemediği bir kelime değil ki, HP kitaplarında da birçok kere söylemişti
Daha şimdi yeni bitirdim ve şimdi yine baştan başlıyorum.