Ne Maksimum

Ne Maksimum

585 Reads 110 Votes 11 Part Story
M. U. S. I. C By assertive_55 Updated Jun 14

Komedi romantike
Ne maksimum humor. Ne maksimum vuajtje. Ne maksimum urrejtje. Ne maksimum dashuri. Pershkrimi me i mire qe mund ti besh marrdhenies mes Ajkes dhe Nikolasit. Nikolasi....nje djale punetor gjat dites ne kompanine e familjes se tij. 
Ajka...nje vajze argetuese, e pakujdesshme dhe plot humor qe sillet si nje femije ne dukje por per brenda nje vajze kaq e mire dhe me ndjenja te pastra. Nje dashuri e pamundur ne dukje do te lind mes dy te rinjve por kjo lumturi sdo te zgjas shume....

 • albanian
 • arme
 • drame
 • festa
 • inat
 • jetim
 • keqkuptime
 • komedi
 • lovebirds
 • lovers
 • lót
 • marrdhenie
 • martese
 • pafund
 • qeshura
 • rikthim
 • romanc
 • rrengje
 • shkuar
 • shoqe
 • shqip
 • teshtena
 • urrejtje
 • vella
 • vuajtje