For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Okuldaki Yeni Kız ~Düzenlemede~

Okuldaki Yeni Kız ~Düzenlemede~

2.6M Reads 94.1K Votes 70 Part Story
İrem By birevkedisi Completed

(Kitap düzenleneceği için bölümler kaldırıldı)
Ankara her zaman gözümde hayallerimin şehriydi, şimdiyse ona pekte iyi gözlerle bakmıyordum doğrusu. Antalya'da hayatım çok daha sadeydi. Yalnızdım öncelikle, annem bile fark etmezdi bazen evin içinde beni. Hayaletten farkım yoktu. Ve hayatımdaki tek sorun en sevdiğim kitap serisinin bitmiş olmasıydı. Ankara'ysa benim için dönüm noktası olmuştu. Aslında '' İlk '' lerimin şehri de denebilir. İlk dostlarım, ilk aşkım, ilk öpücüğüm, ilk partim, ilk içkim, ilk düşmanım, hatta son olmasını umduğum ilk kaçırılmam. Antalya'daki halime bakıyorumda o zamanlar tüm bunlar başıma gelmiş olsa yerle bir olmuştum, yıkılmıştım şimdiye. Oysa şuan her darbeye rağmen ayaktaydım. Güçlenmiştim belki, büyümüştüm.

O benim '' İlk'' lerimin baş rolüydü. Ona dair her şey hafızama kazınmıştı. Keşke kötü olanları silebilseydim. diye mırıldandı içimden bir ses. Ona hak verdim. En mutlu anlarım onunlaydı belki ama en mutsuz anlarımda onun yüzündendi. Sanki beni bir yandan öldürüyor bir yandan hayatta tutuyordu O. Bildiğim tek şeyse o olmadığında tamamen öleceğimdi.

  • humor
  • teenfiction
  • wattys2016
Aq 2016 daki bölümler bile ne zaman düzenleyeceksin yazmış sene 2018 ne düşünmeliyim
hsbevsfafa hsbevsfafa Sep 25, 2017
Düzenleme ne zaman bitecek?? Hem sorularımıza da bir cevap alamıyoruz en azından ne zaman biteceği hakkında bizi bilgilendirebilirsin.
darkbeautifulangelx darkbeautifulangelx Dec 20, 2017
https://youtu.be/K0sVcp2ljYs Tanıtım filmimi beğendiysen link verebilirim. Reklam için özür dilerim. Telefonum kırık olduğu için özelden yazmak zahmetli de...
gamze-cesme gamze-cesme Jul 29, 2017
Ben meraklı insanım merakta bırakma beni! Bölümleri lütfen yükleeeeeeee😊🙃👽
loveaysun1 loveaysun1 Dec 24, 2017
Bitmiyo bu düzenleme söyle ne zaman biticek yoksa kitabı silicem boşuna yer kaplamasın hdhdjsjjdhdghd
loveaysun1 loveaysun1 Dec 24, 2017
Eger bize böyle cevap vermemeye devam edersen  inşallah cehenneme gidersin