Mesuesi Komshi (Tmerri I tmerrshem shkolla)

Mesuesi Komshi (Tmerri I tmerrshem shkolla)

188 Reads 46 Votes 13 Part Story
Kpop fan😉 By ErdisaCanaj Updated 6 days ago

Une si 15 vjecare qe jam po e vuaj shume shkollen. Por kshtu papritur si ne endrra ,me ndodhin gjera t cuditshme ,duroj njerzit qe me heqin trurin,por bej dhe gabime vete....dhe vjen vera pernjehere.Ah sa kenaqem!

  • albanian
  • imagine
  • kpop
  • profesori