Detective Styles

Detective Styles

169K Reads 10.1K Votes 29 Part Story
blondes do it better By pyskaaaaaa Completed

On - były policjant, obecnie jeden z najlepszych prywatnych detektywów w mieście. Sarkastyczny, pewny siebie, wierzący w swoje możliwości. Jest słowny i uczciwy, zawsze wywiązuje się z obietnic, mimo tego że prywatnie nie lubi się wiązać, sam o sobie mówi że jest wolnym strzelcem. 

Ona - zrozpaczona kobieta, niedawno zaręczona pogrążona w smutku z powodu zniknięcia jej narzeczonego, czuje że jest na krawędzi, szuka pomocy - wszędzie. Pewnego dnia w jej dłonie trafia wizytówka Harrego Stylesa - prywatnego detektywa. Postanawia spróbować. 

Opowieść o uczuciu, przywiązaniu, przerwaniu i znajdowaniu spokoju w totalnym chaosie. Co jest silniejsze przywiązanie czy miłość? Ustatkowanie czy spontaniczność? Wszystkiego można dowiedzieć się czytając opowieść o znajomości Courtney i Harrego. 

  • ashley-benson
  • detective
  • harry
  • harrystyles
  • passion
  • secret
NIE_POPRAWNA NIE_POPRAWNA Dec 29, 2017
Z tym zespołem, ironicznościa i tym, że lubi pracować sam...kurczę Dr House mi przychodzi na myśl xd
be_my_umbrella be_my_umbrella Jul 26, 2016
Zapowiada się ciekawie, spedzę dzisiejszą noc na czytanu :)
awwmyniallxo awwmyniallxo Jul 01, 2014
dobrze, że poczekałam jeszcze 5 minut z pójściem do wanny bo mogłam przeczyta pierwszy rozdział, który jest bardzo fajny i na prawdę zachęca do dalszego czytania :) Już nie umiem doczkekac sie kolejnego :)
awwmyniallxo awwmyniallxo Jun 29, 2014
o matko! Helena, mam zawał! już to kocham no jak byk! asdfghjkl już się nie umiem doczekac prologu czy tam rozdziału, łotewa! :D <3