Okuldaki Meteor

Okuldaki Meteor

5.2M Reads 158K Votes 57 Part Story
Wolfian_SS By Wolfian_SS Completed

"Çünkü sizi dudaklarınız birbirine değerken görmek istemedim. Yapabileceğim başka bir şey yoktu. Gerçi öpseydin de sana karışamazdım. Sevgilin değilim sonuçta." deyince rahatladığımı hissettim. Bir şeyleri anladığına emindim ve vereceği tepkiyi merak ediyordum. Resmen ilan-ı aşk etmiştim!

"Ol o zaman. Sevgilim ol ve bana karış."

Gözlerim pörtlerken ciddi mi diye Eren'e döndüm ve gayet ciddi olduğunu gördüm. "Yani benden mi hoşlanıyorsun?" diye sordum.

"Sonunda şunu anladığına sevindim." 

"Ne zamandan beri?"

"Hani hasta olduğun gün vardı ya, beni yastıkla duvara yapıştırmıştın. İşte o andan beri." deyip elimi aldı ve tam kalbinin üstüne bastırdı. Çok hızlı atıyordu. "Ne zaman seni görsem burası böyle oluyor." dedi. Benim de kalbim hayvan gibi atmaya başlarken ayaklarım uyuştu. 

"Seninkine de bakabilir miyim?" dedi kalbimi kast ederek. Yavaşça kafamı salladım. Elini iki göğsümün arasına, sol tarafa daha yakın olacak şekilde koydu. Kalbim en az Eren'inki kadar hızlı atıyordu ve o da bunu fark edince gülümsedi. "O zaman sevgilim olup bana karışmayı kabul eder misin?"

selferays selferays Aug 31
Çok güzel bir hikayeye benziyo ayrıca kitabımı okursanız sevinirim arkadaşlar ☺
ArzuSnbl ArzuSnbl Aug 31
Çok mütüşlü bi neden absürd değil mütüşlü skkssis
Şu eren yakışıklı olan,hani gözü önünde rezil olduğun çıcık mı?
Nilay164 Nilay164 6 days ago
Oncelikle sayin yazar hiyakebi tamladigin icin seni tebrik ediyorum ve burdan diyer yazarlara sesleniyorum lutfen hikayenizi tamamlamiyacaginiza inaniyorsaniz hikayeye baslamayin
umaypelin umaypelin Sep 16
Miamiymiş, peh!  Evde uyumak ve hayvan gibi yemek yemek varken. Bu çocuk eğlence nedir bilmiyor.
tam1black tam1black Sep 01
Madem apartmandan arkadaşın o zaman beden üstüne atlıyosun karşim