Okuldaki Meteor

Okuldaki Meteor

5.6M Reads 171K Votes 57 Part Story
Wolfian_SS By Wolfian_SS Completed

"Çünkü sizi dudaklarınız birbirine değerken görmek istemedim. Yapabileceğim başka bir şey yoktu. Gerçi öpseydin de sana karışamazdım. Sevgilin değilim sonuçta." deyince rahatladığımı hissettim. Bir şeyleri anladığına emindim ve vereceği tepkiyi merak ediyordum. Resmen ilan-ı aşk etmiştim!

"Ol o zaman. Sevgilim ol ve bana karış."

Gözlerim pörtlerken ciddi mi diye Eren'e döndüm ve gayet ciddi olduğunu gördüm. "Yani benden mi hoşlanıyorsun?" diye sordum.

"Sonunda şunu anladığına sevindim." 

"Ne zamandan beri?"

"Hani hasta olduğun gün vardı ya, beni yastıkla duvara yapıştırmıştın. İşte o andan beri." deyip elimi aldı ve tam kalbinin üstüne bastırdı. Çok hızlı atıyordu. "Ne zaman seni görsem burası böyle oluyor." dedi. Benim de kalbim hayvan gibi atmaya başlarken ayaklarım uyuştu. 

"Seninkine de bakabilir miyim?" dedi kalbimi kast ederek. Yavaşça kafamı salladım. Elini iki göğsümün arasına, sol tarafa daha yakın olacak şekilde koydu. Kalbim en az Eren'inki kadar hızlı atıyordu ve o da bunu fark edince gülümsedi. "O zaman sevgilim olup bana karışmayı kabul eder misin?"

Ulan be ilk okuduğum wattpad kitabıydı anılarım depreşti :")
5. Kez falan okuyorum hâlâ süper ama ilk kurguyu özlüyorum yaa
Merhaba arkadaşlar bende bir hikaye yazıyorum daha yeni başladım ilk başlarda olaylar saçmada olsa sonradan düzelecek. Okumanızı ve beğenmenizi çok isterim...
Aklıma şabanın vay canına demesi geldi öfkcöcocldödlckdod
Şuan çok şaşkınım. Seni eskiden bu kitaba ilk başladığın zamanda takip ediyordum. Ve o zaman okunma 1.000 bile değildi. Uzun süre sonra wattpad a girince kitabın 5 milyon 400 kişinin okuduğunu gördüm. Gerçekten seni tüm içtenliğimle tebrik ediyorum. Harikasın.
gozdenlymn gozdenlymn Jul 16
Yalnız nerdeyse bütün erkek kadrosu Teen Wolf ama yakışmışlar rollere vdjxbndgs