NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Okuldaki Meteor

Okuldaki Meteor

5.4M Reads 164K Votes 57 Part Story
Wolfian_SS By Wolfian_SS Completed

"Çünkü sizi dudaklarınız birbirine değerken görmek istemedim. Yapabileceğim başka bir şey yoktu. Gerçi öpseydin de sana karışamazdım. Sevgilin değilim sonuçta." deyince rahatladığımı hissettim. Bir şeyleri anladığına emindim ve vereceği tepkiyi merak ediyordum. Resmen ilan-ı aşk etmiştim!

"Ol o zaman. Sevgilim ol ve bana karış."

Gözlerim pörtlerken ciddi mi diye Eren'e döndüm ve gayet ciddi olduğunu gördüm. "Yani benden mi hoşlanıyorsun?" diye sordum.

"Sonunda şunu anladığına sevindim." 

"Ne zamandan beri?"

"Hani hasta olduğun gün vardı ya, beni yastıkla duvara yapıştırmıştın. İşte o andan beri." deyip elimi aldı ve tam kalbinin üstüne bastırdı. Çok hızlı atıyordu. "Ne zaman seni görsem burası böyle oluyor." dedi. Benim de kalbim hayvan gibi atmaya başlarken ayaklarım uyuştu. 

"Seninkine de bakabilir miyim?" dedi kalbimi kast ederek. Yavaşça kafamı salladım. Elini iki göğsümün arasına, sol tarafa daha yakın olacak şekilde koydu. Kalbim en az Eren'inki kadar hızlı atıyordu ve o da bunu fark edince gülümsedi. "O zaman sevgilim olup bana karışmayı kabul eder misin?"

İlk başlara  göre çoook iyisin  devamını beklerim tatlım. (Yani başka kitaplar)
selbusra selbusra Aug 31, 2016
Çok güzel bir hikayeye benziyo ayrıca kitabımı okursanız sevinirim arkadaşlar ☺
Nilay164 Nilay164 Dec 04, 2016
Oncelikle sayin yazar hiyakebi tamladigin icin seni tebrik ediyorum ve burdan diyer yazarlara sesleniyorum lutfen hikayenizi tamamlamiyacaginiza inaniyorsaniz hikayeye baslamayin
- - Feb 04
ya bütün klişeleri bu kitapta toplamışsın 1. bölüden okumayı bırakıyorum
mangasvr13 mangasvr13 Nov 20, 2016
Bu kitaba üçüncü başlayışım . Wattpadta okuduğum ilk kitaptı ve kitabın ilk yazılan halinide biliyorum😪 nostaji yapim dedim uxjdkdkdı I <3 yazar
Genelde başrol erkeğe falan çarpardı başrol kız ama bu gerçekçi olmuş