Bella Clairiere

Bella Clairiere

159K Reads 10.7K Votes 45 Part Story
Szarada By Szarada Completed

Obraz wokół się rozmazał. Zanim jednak znalazłam się na świeżym powietrzu, zdążyłam zobaczyć wszystko wyraźniej niż kiedykolwiek. Pierre, obezwładniony przez całą rodzinę, był niczym innym, niż dzikim potworem chcącym, przed paroma sekundami, pozbawić mnie życia. Strach, który mnie ogarnął, całkowicie mnie sparaliżował. Nie mogłam wydusić z siebie słowa, nie byłam w stanie nawet myśleć. Fakt, iż osoba dla której żyłam chciała mnie zabić, nie rozpoznawała mnie i widziała we mnie tylko obiekt swojego pożywienia zepchnął mnie na samo dno rozpaczy. Drżałam na całym ciele.

OPOWIADANIE JEST W PEŁNI AUTORSKIE

Pierre chciał mnie zabić. Nie mogłam w to uwierzyć. Gdyby nie natychmiastowa reakcja całej rodziny, już bym dawno nie żyła. Do drżenia dołączył histeryczny płacz. Najgorszy był fakt, iż zawsze sądziłam, że nie ważne co się wydarzy to właśnie Pierre mi pomoże, obroni i otoczy opieką. Tym jednak razem to on właśnie był zagrożeniem.
Zapłakałam jeszcze raz, po czym straciłam przytomność. 


-----------------
  
Opowiadanie jest nietuzinkowe, zabawne, tajemnicze, ale co najważniejsze, opowiada losy młodej dziewczyny, która zakochuje się w nieodpowiedniej osobie. 
Zapraszam do czytania ! xx

  • miłość
  • przygodowe
  • przyjaźń
  • tajemnica
  • wampiry
  • zagadki
NoForYou NoForYou Sep 24, 2017
Ciekawie się zapowiada, napewno będę kontynuować czytanie :D Przy okazji chciałabym zaprosić  do mnie, właśnie zaczęłam pisanie nowego opowiadania. Mam nadzieję że zajrzysz i ci się spodoba ❤ http://my.w.tt/UiNb/UIsiLxDjGG
Invvisible Invvisible May 21, 2017
Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić... co ona wyprawiała
Androgyneshit Androgyneshit Sep 13, 2017
Macie ochotę na walkę z islamem? Na wybuchy, pościgi, emocje? (nosarkazm) Jeśli tak, to zapraszam do zapoznania się z moim opowiadaniem "Niepoprawni".
StronaNaFB StronaNaFB Dec 17, 2016
https://www.facebook.com/polskawattpad/ SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA STRONĘ O WATTPADZIE na FB ;)
cebula007 cebula007 Aug 17, 2015
Nwm czemu cały czas mam wrażenie, że akcja toczy się w średniowiecznej Francji, a ta cała 'arystokratyczna' rodzinka to wampiry... Eniłej, już to kocham!