Porwana

Porwana

186K Reads 9.8K Votes 48 Part Story
♦кαмιℓα♦ By kamciaaa99 Updated Nov 29, 2015

Kiedy słyszysz w radiu albo widzisz w wiadomościach coś o porwaniu wyobrażasz sobie co musi czuć osoba, której się to przydarzyło. Myślisz, że potrafisz sobie to wyobrazić. Tłumaczysz sobie, iż rodzice tej osoby zaraz zapłacą okup i w nienaruszonym stanie wróci do domu. Wyobraź sobie, że to wygląda zupełnie inaczej. Jest to ciągła walka zarówno psychiczna jak i fizyczna. To już trochę gorzej brzmi, prawda? Powiem ci jeszcze, że nigdy nie wiesz czy dożyjesz jutra. Każdy dzień może być twoim ostatnim. Wystarczy, że popełnisz błąd lub zadrzesz z niewłaściwą osobą. Porywaczom nie zawsze chodzi o pieniądze . Czasami mają ich aż za dużo. Chcą ciebie ale nie wiesz dlaczego. Uciekasz ale oni i tak cię znajdą. Jesteś w obcym kraju, bez niczego. Znasz jedynie język i sztuki walk. To niewiele ale czasami tyle wystarczy. Mam na imię Katherina i zostałam porwana.

ToJeMilke ToJeMilke Mar 17
Zabieram się do czytania dalszych części! Powiem jedno - MEGA.
noigrotto noigrotto Mar 21
Po obsadzie widzę, że ktoś tu ogląda Teen Wolf. 
               Witam Cię siostro :') xD
Klavres Klavres Oct 20
Płynny język, szybko się czyta. Oprócz interpunkcji znalazłam tylko jeden błąd, który mi przeszkadzał. Bardzo szybka i dynamiczna akcja. Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
Mieszasz czasy. Zdecyduj się albo na teraźniejszy, albo na przeszły.
Popracuj nad interpunkcją. Sam tekst niewiele mówi, ale wypowiem się po kolejnych rozdziałach.
Zapraszam do siebie na 1 rozdział mojego amatorskiego opowiadania pt. "Lost?" ! Jeśli chcesz zajrzyj i daj znać co uważasz