NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Porwana

Porwana

209K Reads 11K Votes 48 Part Story
♦кαмιℓα♦ By kamciaaa99 Updated Nov 29, 2015

Kiedy słyszysz w radiu albo widzisz w wiadomościach coś o porwaniu wyobrażasz sobie co musi czuć osoba, której się to przydarzyło. Myślisz, że potrafisz sobie to wyobrazić. Tłumaczysz sobie, iż rodzice tej osoby zaraz zapłacą okup i w nienaruszonym stanie wróci do domu. Wyobraź sobie, że to wygląda zupełnie inaczej. Jest to ciągła walka zarówno psychiczna jak i fizyczna. To już trochę gorzej brzmi, prawda? Powiem ci jeszcze, że nigdy nie wiesz czy dożyjesz jutra. Każdy dzień może być twoim ostatnim. Wystarczy, że popełnisz błąd lub zadrzesz z niewłaściwą osobą. Porywaczom nie zawsze chodzi o pieniądze . Czasami mają ich aż za dużo. Chcą ciebie ale nie wiesz dlaczego. Uciekasz ale oni i tak cię znajdą. Jesteś w obcym kraju, bez niczego. Znasz jedynie język i sztuki walk. To niewiele ale czasami tyle wystarczy. Mam na imię Katherina i zostałam porwana.

ToJeMilke ToJeMilke Mar 17, 2016
Zabieram się do czytania dalszych części! Powiem jedno - MEGA.
- - Mar 21, 2016
Po obsadzie widzę, że ktoś tu ogląda Teen Wolf. 
               Witam Cię siostro :') xD
Klavres Klavres Oct 20, 2016
Płynny język, szybko się czyta. Oprócz interpunkcji znalazłam tylko jeden błąd, który mi przeszkadzał. Bardzo szybka i dynamiczna akcja. Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)
LittleNighter LittleNighter Jul 12, 2016
Mieszasz czasy. Zdecyduj się albo na teraźniejszy, albo na przeszły.
ManuelaNoire ManuelaNoire Sep 16, 2016
Popracuj nad interpunkcją. Sam tekst niewiele mówi, ale wypowiem się po kolejnych rozdziałach.
xxowantutoknow xxowantutoknow Jan 02, 2016
Zapraszam do siebie na 1 rozdział mojego amatorskiego opowiadania pt. "Lost?" ! Jeśli chcesz zajrzyj i daj znać co uważasz