NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Birleşme

Birleşme

60K Reads 3.4K Votes 40 Part Story
bluecat_13 By bluecat_13 Completed

- Birleşme Serisi Birinci Kitap -

"Bazen yaşamak bile cesaretin kendisidir."    - Seneca

    Ajanların kimseye belli etmeden yönettiği dünyada on beş tane ajan örgütü vardır. Buna rağmen sadece dördü, isimlerinin fısıltı halinde halkın dilinde gezebileceği kadar büyüktür. GAÖ, CIA, NSA VE UAÖ. Her şey belli bir düzende işler, her örgüt kendi yetki alanları sınırında çalışır. 1600'lerden beri bu böyle süregelmiştir. Hepsinin düzeni ve işleyişi farklı olsa bile, birlikte çalışırlar. Öncelikleri ise dünyada çıkabilecek global felaketleri önlemektir. En azından bir zamanlar öyleydi. Günümüz dünyasında ise çoğu örgüt kendisi için çalışır.

    Bu çıkarcılığı yapmayan bir örgüt yıkılıp, yanında yüz kırk sekiz ajan adayını da götürdüğünde işler kızışmaya başlamıştı bile. Bu olay ve yıllardır devam eden çekişmelerden dolayı ortam gerildiğinde gerçekten neler olduğunu anlayan sadece altı kişiydi. Birbirlerinden tamamen farklı ve aynı ölçüde yetenekli altı genç ajan durumun önemini ve altında yatanları kavradığında gösterdiler. Görmezden gelindi. Bağırıp, uyardıklarında dinlenmediler. En sonunda olaya kendileri müdahale etmeye karar verip kaçtıklarında onlar için infaz kararı çıkartıldı. 

    Güney Kutbu'na kadar uzanan bu yolda önlerine çok fazla engel koyuldu. Çok fazla acı çektiler. Yine de döndükleri yer hep birbirleri oldu. Normalde bulamayacakları bir şekilde arkadaşlığı ve aşkı tatsalar bile sürekli kaçtılar. Ama yukarıdan onları izleyen ölümü tamamen unutmuşlardı.

-angelgrey- -angelgrey- Mar 15
Bir yazar daha ingilizcede ne kadar gıt beyinli olduğumu hatırlamamı sağladı 😔😔😔😔😔
Habibetaptal Habibetaptal Sep 10, 2016
Güzel taktik ama evde pek işe yaradığı söylenemez 😑
dilbertsnck dilbertsnck Aug 30, 2016
Başarılarının devamını dilerim. Allah yolunu açık ve aydın eylesin.
SenaBlbl SenaBlbl Jun 06, 2015
Harika tam sana yakışır bir bölüm yazmışsın şaşırmadım böyle başarılı bir bölüm olucagindan emindim ...