prohibited | l.t.

prohibited | l.t.

329K Reads 16.1K Votes 57 Part Story
mathilde. By meetmissmaude Completed

Abigail miotała się po swojej sypialni, wiedząc, że jeśli zabawi tutaj jeszcze pięć minut, to najprawdopodobniej będzie musiała szukać sobie innej pracy. Chwilę wcześniej właściwie na oślep przebrała się w roboczy strój, na który składały się biała koszula z kołnierzykiem i czarne, krótkie spodenki. Dwa razy zaklęła głośno, o mały włos nie uderzając głową o umywalkę w niewielkiej łazience, gnana jękami młodszej siostry, dochodzącymi zza drzwi. Jakby to wszystko działo się pierwszy raz. 

Bezładnie wrzucała najpotrzebniejsze rzeczy do torebki, starając się nie zwracać uwagi na rozbawione spojrzenie swojego przyjaciela. Liam był - oczywiście - na wygranej pozycji, ponieważ to Abby musiała biec na złamanie karku do baru, jak tylko uporała się z bandą młodszego rodzeństwa, podczas gdy on najspokojniej w świecie półleżał na jej łóżku i przyglądała się temu wszystkiemu. Oczywiście, musiała mu oddać sprawiedliwość - jakimś cudem zagonił trójkę dzieciaków do stołu i za pomocą - a to było jedyn...

espadada espadada May 17, 2015
Czytaaaam dalej, mi sie podoba, zapraszam do mnie na moje pierwsze opowiadanie tutaj, mam nadzieje ze zaszczycisz mnie obecnością, komentarzem z konstruktywna krytyka czy pochwała, w co watpię :)