For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
YABAN GÜLÜ

YABAN GÜLÜ

1.6M Reads 55.3K Votes 43 Part Story
Betül Eldoğan By BetlEldoan Updated May 18, 2016

Gül ve onun baş gardiyanıyla tanışın. 
Gül için Mardin artık bir kafes haline gelmiştir ve bu kafesin baş gardiyanı Azat'tır. Peki ya Gül yanılıyorsa ya Azat kafesin değil de kalbinin efendisiyse?
Azat Gül için özgürlüğünde olmuştu. O artık Mardin'e tutsaktı, abisi yüzünden ağalık ona dayatılmıştı. Azat bu kadar fedakarlık yaparken Gül ne yapmıştı?

Bazı aşklar büyük nefretler eşiğinde başlar bazıları ise hayallerle. Ama kimseler bilmez nefretin bıraktığı o keskin bıçak darbeleri hayallerden ile daha fazla insan da etki bırakır. Tıpkı Azat gibi, ve tabi ki de Gül.
Onların aşkın da büyük hayaller yok. Onlar hiçbir zaman yaşayamadı özgürce, kurtulamadılar zincirlerden ve gölgelerden. Azat kalbini sonsuza kadar Gül'e bırakabilirdi, onun için her şeyi yapabilirdi peki ya Gül?
Yabani bir gülü bilir misiniz? Dikenleri yüzünden kimseler ulaşamaz onun o güzel görüntüsüne, lakin o dikenleri aşmak için her bir dikenin yüreğinize bakması gerekir. Azat'ta onu yaptı işte, Gül'ün bütün o zehirli dikenlerini bir bir batırdı kalbine, oradan beynine ve tekrar kalbine..

 • azat
 • aşk
 • boran
 • dicle
 • gül
 • mardin
 • töre
 • wattys2014
- - Mar 06, 2016
ANNE VE KIZI... VE İKİSİNİN DE AŞIK OLDUĞU GENÇ BİR ADAM. EDEBİ VE HÜZÜNLÜ BİR YOLCULUK. https://www.wattpad.com/myworks/54955902-kalbimdeki-sir
Yazar_Fatih_Deniz Yazar_Fatih_Deniz Aug 06, 2016
http://my.w.tt/UiNb/dfAU4URPAv
               
               Terör, aşk ve ölümün her an yakında olduğunu hissettirecek bir roman okumak isteyen herkesi "AŞKIN AK YÜZÜ" romanımı okumaya davet ediyorum. 
               
               Roman olacak... Keyifli okumalar dilerim.
_zeynep_xx _zeynep_xx Jun 29, 2016
Renkli Mektuplar adlı hikayemi okur musunuz karşılıklı beğeni yapılır mesaj
                atmanız veya bu yorumun altına yazmanız yeterli
- - Dec 29, 2015
Bir anne ve onun biricik kızı aynı adama aşık olurlarsa ne olur? Kalbimdeki Sır yeni bölümüyle devam ediyor. Edebi ve hüzünlü bir yolculuk. Gözyaşlarınızı tutamayacaksınız. https://www.wattpad.com/myworks/54955902-kalbimdeki-sir
Kitapdelisi- Kitapdelisi- Jan 31, 2015
Ya inş Gül Azatı seçer ya mehmetle olmasını istemiyorum sen benimkinden geldim buraya inş bunuda onun kadar eğenirim
RammCuteGirl RammCuteGirl Dec 17, 2014
Hikayemin 2. bölümü yayınlandı.Okursan sevinirimm. :) http://www.wattpad.com/88507491-sir-joise