NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
PARADOKSAL UYKU

PARADOKSAL UYKU

139K Reads 5K Votes 46 Part Story
Cansu By hukukcupremses Updated Feb 20

İkinci bölüme kadar sabredin sonra isteseniz de bırakamayaksınız!


Eroinle çarpık bir ilişkisi olan bir genç kızın git gide kaybettiği gerçekliğini ve geçmişten getirdiği acılarını yalnız ama güçlü bir adamın kollarında teselli edilişinin hikayesi...


Biçimli uzun parmaklar yavaşça dirsek çukurumda dolanmaya başladı. Kurumuş dudaklarını dilinin ucuyla ıslatıp hevesli bir şekilde bana baktı. "Korkuyor musun?" dedi. Sesinden gelen karanlık, baştan çıkaran şey miydi bana bunları yaptıran. "Yanımda olacak mısın?" dedim titrek sesimle. Soğuk parmakları sarımsı lastiği koluma doluyordu. Damarımı okşadı. "Her zaman..." dedi boğuk sesiyle.  İğnenin soğuk ucunu damarımın üzerine yerleştirdi. "Seni benim cennetime alacağım prenses. Hazır mısın?" Başımı yavaşça salladım.  Cılız bir acı gezindi kolumda. "Gözlerime bak bebeğim." Bilincin kıyısında dolanan bakışlarımı ona diktim. En sonunda da onun siyahlarıyla benim mavilerim  beyazların ortasında buluştu. 

Yetişkin içerik taşır!

istebenimbebegim istebenimbebegim Jul 06, 2015
Wattpad de şu an takip ettiğim tek kitap paradoksal uyku ,her sahneyi defalarca kez okudum bu kitabi öylesine çok seviyorum ki! @CansuNural cansu abla gerçekten çok harika birisin:)
KaranlikKitap KaranlikKitap Apr 26, 2015
Bu nasıl anne be böyle. Kız dediğin, okumaz, evde otururmuş. Yok yaa. Geri kafalı kadın seni. Pislik.
silaaerdgn silaaerdgn Feb 14, 2015
bu bölümü nasıl beklediğimi bilemezsin o kadar mutlu oldum ki şu uçan fil dansından falan yapmak istedim yani tesekkurler harikasin:)
hukukcupremses hukukcupremses Feb 14, 2015
@busbus25 bilmiyorum sen de bir sorun var büyük ihtimal çünkü açılıyor yani
okuyaninsaninhali okuyaninsaninhali Jun 29, 2014
Adi paçoz kadın kafana taş düşsün kızına çektirdiklerini kocan sana çektirsin yakın zamanda oğlun olsun gelinin sana çeksin inşallah!!!?!!!
hukukcupremses hukukcupremses Jun 23, 2014
Sadece ilk bölüm 2000 gibi bişe diğerleride aşa yukarı aynı:)