NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Baş Belası

Baş Belası

3.6M Reads 119K Votes 49 Part Story
Dilan Özçelik By dilanzclk Updated 12 hours ago

O Sinan Karahanlı'nın oğluydu, Annemin katilinin oğlu.

Başımı döndüren kokusunu içime çektim ve devreye dilimi soktum. Çukurlarını ıslattığımda bir küfür daha edip saçlarıma yapıştı. "Sen benim düşmanım olamayacaksın kadar aptalsın. Hemen şu an geri çekilmezsen olacaklarından sorumlu olmam!" 

Saçlarımı canımı acıtmayacak şekilde asılıp yüz yüze getirmişti bizi. Öfkeli değildi daha çok tedirgin gibiydi. Olacaklardan tedirgindi ama bu sefer silahlar benim elimdeydi. "Silahlar benim elimdeyken çekilmeyeceğim." diye konuştum yüzüne ağır ağır. Boşta kalan elini kaldırdı, çıplak bacağımda hissettiğim soğuklukla içim titredi. Elini baldırlarıma doğru kaydırdı, gözleri dudaklarımda dans ediyordu. Saçıma biraz daha asılıp burnumu yanağına değdirecek yakınlığa getirdi bizi. "Kalbin benim elimde küçük. Silahından çıkan kurşun anca seni vurur. Ha şunu da unutma..." Tırnaklarını bacağıma geçirip koyulaşan göz bebeklerininde ki karanlığı ruhuma aktarır gibi baktı. Tüylerim diken diken olmuştu. Kendi silahımla vurulacak değildim değil mi? "Ben seni silahsızda yenerim." Yutkunarak bakışlarımı dudaklarına indirdim. Hayır, onu öpmeyecektim. Bu sefer teslim olmayacaktım. 

Ani bir hareketle karnında olan kalçalarımı hareket ettirip daha aşşağılara kaydım. Bakışları iyice kendi rengini kaybederken altımda gerçek anlamda bir taş kadar kaskatı kesilip sertleşti. Bu sefer bir küfürle yırtamamıştım, öfkeyle solurken kendine ettiği küfürler bir şarkı uzunluğunda devam etti. Gülerek çenesinden kavrayıp, yanağından öptüm. "Sende şunu unutma." inatla bir kez daha ona sürtündüm ve iyice delirttim onu. Son sözümü söyledikten sonra, ondan kaçıp kendimi bir yere kilitlemem gerekecekti. Çünkü ne o nede küçük Rüzgar'ı hiç iyi durumda değildi.

"Seninle asla evlenmeyeceğim. Asla."


Baş Belası ( Bela Serisi #1 )

athefes athefes 2 days ago
https://www.wattpad.com/story/113800938-zodyak%27%C4%B1n-laneti
               TANITIMA GÖZ ATARSANIZ EĞER HİKAYEYİ YAZMAYA BAŞLAYACAĞIM. BURÇLAR,FANTASTİK,GENÇLİK VE AŞK!!!
basaranneliff basaranneliff 11 hours ago
Arkadaslar amacım asla prim kasmak değil ama hepinizin de seveceği türden bi kitap yazıyorum o sizin karşınıza çıkmadan ben çıkarmak istedim. okursanız çok mutlu olurum Teşekkürler
KemalAlkn KemalAlkn a day ago
EROTİ-K SEK-S İçerikli Gif'lerle dolu kitabıma bakmalısınız özellikle KIZLARR çok zevk alıcaksınız bissürü +18 gif var içinde :) profilimde kitap !!!!
KemalAlkn KemalAlkn a day ago
EROTİ-K SEK-S İçerikli Gif'lerle dolu kitabıma bakmalısınız özellikle KIZLARR çok zevk alıcaksınız bissürü +18 gif var içinde :) profilimde kitap !!!!
tulpar1 tulpar1 4 days ago
Arkadaşımın hayal gücüne ve kurgusuna güvenim tam. O yüzden paylaşmaktan herhangi bir sıkıntı duymuyorum. "Bir Kahraman Mı Olsaydım?" adlı genç kurgu eserine muhakkak bir göz atmalısınız! https://www.wattpad.com/426620706-giri%C5%9F-00-bir-kahraman-m%C4%B1-olsayd%C4%B1m
Yetimhanede büyüyen üç küçük cocugun acıklı hikayesni anlatan kitabım MAHAR'I incelermisiniz acaba 😊 👋 Tanıtım bölümüne bakmanız kitabı istemsizce okumanıza neden olacaktır 😊 👋