Renkli Rüyalar - Yeniden

Renkli Rüyalar - Yeniden

379K Reads 14.9K Votes 51 Part Story
casablanca94 By casablanca94 Completed

Serinin 2.HİKAYESİ:
Yaşadığı hayal kırıklığı yüzünden Türkiye'yi terk eden ve beş ay boyunca İtalya da kalan Nil,kardeşinin sorumluluğu ve işinin geleceği için Türkiye'ye kesin dönüş yapar.Başarısının karşılığını alır ve ilk başvurusunu yaptığı şirkete kabul olunur. Onu yıkıp geçen Mert'i düşünmemeye çalışsa da hayat öyle bir oyun oynar ki kendisini yeniden Mert'in karşısında bulur. İçindeki öfkeyi,hayal kırıklığını gururundan kimseye göstermeyen Nil,Mert'in karşısına hiç olmadığı kadar farklı ve güçlü olarak çıkar. Mert ise onun geri dönüşüne şaşırsa da hiçbir şey yapmaz fakat içinde, kendine yaşattıklarından o dahil kimsenin haberi yoktur. 
Zaman iki gence iyi davranmaz ve onları sürekli bir araya getirir. Nil,aşkıyla öfkesinin arasında sıkışıp kalmışken Mert'in dengesiz davranışları ve inanmadığı pişmanlığıyla iki gencin hayatı çok farklı ve gizemli bir noktaya sürüklenir. 
Bakalım Mert yaptığından pişman mıdır ve Nil'i geri kazanmayı istiyor mudur? 
Ve Nil ise kırık kalbiyle,Mert'e inanmayacak ve geçmişin hayaletlerini yanı başındayken fark edemeyecek kadar gözü kör müdür?

** İkinci hikayemizin konusuda yine Romantik,komedi,dram ve tutku olacaktır.Keyifli okumalar dilerim sizlere ve sizi Serinin, Nil'in kardeşi Tuğçe tarafından anlatılan üçüncü kitabına beklerim. :)

***
"Yapma" dedim içimdeki son mantık kırıntılarına tutunurken.Yapmasındı.Dayanacak gücüm,nefes alacak kalbim kalmamıştı.

Yanağımdaki eli aktığını fark etmediğim yaşı silince göz kapaklarım aralandı. Okyanus mavileri dalga dalga,ikimizi de bu yanlış ateşe ortak etti.Eli hala yanağımda dururken aklımın yitip gitmesini,beni..beni o lanet düşüncelerden kurtarmasını sağlayan o kelimeleri söyledi.

"O ateş ikimizi de yakacak."

 • aşk
 • geçmişinyaraları
 • nefretveaşk
 • romantizm
 • sır
esess54 esess54 Apr 16, 2017
Yorulması normal tabi
               Sen kalk koca uçağı başka bir ülkeden istanbula kadar çek zor ve yorucu iş
tortillam tortillam Oct 08, 2015
ya bayıldığım adamları yan rol yada hiç şansı olmayan karakter olarak çıkarılmasına deli oluyorum ya ryan guzman aşığıyım ben yapma bunu neyse chriistianı başkası olarak düşünüyorum zaten asla kullanmam ryanı o sadece barol olabilir <3<3
casablanca94 casablanca94 Jun 11, 2014
@furinaa mertten bir süre daha nefret edeceksiniz gibime geliyor. :D yeni bölüm yarın öğlen saatlerinde gelecek :)
furinaa furinaa Jun 11, 2014
bölüm süperdi ..mertten nefret etmeye başladım pislikkk...ve bende hatlar karıştı yeni bölümü tarih olarak söyler misin ?:D
ValarMorghulis7 ValarMorghulis7 Jun 04, 2014
ahhh deli gibi merak ediyorum. Hain Mert neden Gamzeyle oyle yapti diye. suan agir hakaret icerikli yorun yapmak isterdim Mert icin ama uyari yerim diye susuyorum. Ve guzel bir baslangic olmus. bol sans ve tebrik ederim ikinci kitabin icin :))