For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
KARANLIK

KARANLIK

118K Reads 4.8K Votes 18 Part Story
vv By 22222zs Updated Aug 23, 2014

"Şşt," dediğini duydum birinin. Sanki sesi kilometrelerce öteden zihnime fısıldanmış gibiydi. Sakinleştirici bir ninniyi anımsatan tınısı hiç de yabancı gelmiyordu. "Benim, Lara gözlerini aç! Benim.Sakinleş." Omuzlarımdan sarsıldığımı hissediyordum. Şişmiş olan gözlerimi tedirginlikle araladığımda gözleriyle buluştum. Gece karası gözlerini nerede görsem tanırdım. Her aklıma geldiğinde açılan o perde, oynanan o oyun, simasını unutmamı engelliyordu.  "Arslan?" Dudaklarımdan bir dua gibi dökülen adını telaffuz etmeyi seviyordum. Ağzımda hoş bir tat bırakıyordu. Yine de o aynı egoist, tostçuldu. Birkaç gün içerisinde davranışlarıyla hayatımın bu kadar merkezine yerleşmiş olması sinir bozucuydu. Yıllar boyunca inşa ettiğim buzdan duvarlarımı ne ara kırdığını ve ne ara içeriye, yanıma geldiğini bilemiyordum. Ama bu Arslandı. Zekasını küçümseyemiyordum.  "Benim," dedi belki onuncu kez. Elime geçen küçük fırsatla kollarımı boynuna dolayıp sıkıca sarıldım. Kalbimin parmak uçlarımda ve şakaklarımda attığını hissediyordum. Salgılanan adrenalinin etkisi geçtikte bacaklarımdaki derman azalıyordu. Bedenim kendini kapatıyor, uyuşuyordum.  "Sen yanıyorsun Lara," dedi elleri önce yanaklarımda sonra alnımda dolaşırken. "Ah, aptal çocuk." dedi çatılı kaşları ardından. Kızmıştı. Neden kızdığını bile anlayamamıştım. Zaten şu anda zihnim o kadar büyük bir curcuna içindeydi ki kendi düşüncelerimi bile ayırt edemiyordum.  Sırt çantam zeminle buluşurken kendimi yer çekimine teslim etmiştim. Bacaklarım titreyerek ağırlaşan bedenimi taşımayı reddettiğinde beni tutan kollar olmasa asla ayakta duramayacağımı biliyordum.  Beni hasta eden de oydu, beni bu ara sokakta yüksek ateşten havale geçirmekten kurtaran da. Beni ateşe atan da oydu, beni ateşten kurtaran da.

 • gizem
 • romantik
nburner nburner May 29, 2016
Arkadaslar supergüclu falan hikaye okumayi seviyorsaniz hikayeme göz atabilirsiniz : sihirli kasaba 🎃
Hungryevery Hungryevery Feb 07, 2015
keske daha az benzeseydi yabancinin tanimina oyle bir sey yalmasa bile millet oyle anlayabilir
cokguluyombenya cokguluyombenya Sep 03, 2014
anem yazar hanim o iconun ne tatli len burda diyim didim :D B)
velenda velenda Jul 18, 2014
Hikayene daha yeni başladım fakat hikaye daha ilk bölümden beni cezbetti. :))
sessiz_balina sessiz_balina Jul 14, 2014
Bu hikayeye @Yaprakgoz'ün yani Esra'nın tavsiyesiyle başladım. :)
               Görüşüm; bence oldukça etkileyici bir hikayeye benziyor. Tanıtımın çok güzel. Bu yüzden hemen diğer bölüme geçiş yapıyorum :)
               Ellerine sağlık :)
AleynaAsmolu AleynaAsmolu Jul 11, 2014
Neyse. :o *şaşkınlıktan hala sıyrılamadı*
               Ben baya baya bayıldım bu hikayeye! Öyle böyle değil yani. Yurt kısmındaki tasvirler öyle iyiydi ki! Hani gözümün önünde felaket canlandı, ellerine sağlık