Sonsuz Şehvet'e Uyanış

Sonsuz Şehvet'e Uyanış

135K Reads 3.6K Votes 23 Part Story
cupkekyazar By cupkekyazar Updated Jul 13, 2015

-''Neden bu kadar masumsun Beren?''dedi anlamsızca.Başımı göğsünden kaldırıp ona baktığımda yüzündeki ifadeyi bir türlü çözemiyordum.Çok bilinmeyenli bir denklemin ilk işlemi gibiydi,nereden başlayacağımı,nasıl başlayacağımı kestiremiyordum.

-''Sana dokunmak,hayatı boyunca hiç tozlanmamış bir kristale dokunmak gibi.''dedi parmak ucunu kolumda dolandırırken.Ne demeye çalıştığını kafamda tartmaya çalışıyordum.

-''Ben bir çok şeye sahip oldum ama asla değerli bir kristale dokunmadım.Sen çok değerlisin Beren.Bana yakışmayacak kadar değerlisin.Azıcık aklın varsa,arkana bile bakmadan gidersin yanımdan.Çünkü ben kristali kırarım.İstemesem bile yaparım bunu.Hiç taşımadım çünkü,bilmiyorum''dedi simsiyah gözleri.Ciddi bir konu konuşuyormuşcasına koyulaşmıştı o gözler.Ondan gitmek mi?Neyden bahsediyordu?Hayatım boyunca,görme engelli bir insan gibi hiç bir şeyi görmeden,etrafıma bakmadan yaşamıştım.O benim hayatımı kurtaran bir nakildi.Bana hayatı tekrar vermişti,yaşanılası bir şey olduğunu öğretmişti.Çocukluktan,gençliğime geçişim oydu.

*
Gözlerimi mini bir saniyede kapatıp açmaya çalışırken,dudaklarımda hissettiğim yumuşaklık ile içimin burkulduğunu hissettim.Gözlerimi açamıyordum.Şehvetle buluşan dudaklarımız,bir alev gibiydi.Dudaklarımın ucunda onun alevini taşıyordum sanki.Tişörtümün içine kayan elleri belimden kalçalarıma indi ve beni tuttuğu gibi tezgaha oturttu.

-''Gözlerini aç.''dedi emreden ses tonuyla.Ah,hayır utanıyordum,minik bir ürkeklikle savruluyordu kalbim.

-''Beren.''dedi arzu dolu sesiyle. ''Lütfen,gözlerini aç.''

Ürkekçe araladığım gözlerimin hemen dibinde biten gözlerindeki alev,öyle büyüktü ki,bunun bir duruş değilde teklif olduğunu o an anlamıştım.Bana kadın olmayı teklif ediyordu.Onun kollarına bırakmam için yalvarıyordu hatta.Ne yapacaktım?

ohayuhdeve ohayuhdeve Feb 02
Uha ya aynı babam abime böle yapıyodu. Şükürki lise son değilim
Bu kiz manken erkeklerin ilgisini çekmek istiyormuş ilginç 😏😏😏😏😏👅👅👅👅😋😋😳🙏😋🙏😹🙏😸🙅🙏
-Dodo- -Dodo- Feb 22
Sonra hocaya giderdik hicam bu cocuga birseyler oldu diye ajsjdjxkc
calikusu91 calikusu91 May 13, 2015
benim anlamadigim emily didonato hicde oyle sisko ne biliyim cekik gozlu deyilki cook guzel kiz cokda seksii berenle hic alakasi yok yaa
sevvaltkd sevvaltkd Oct 03, 2014
berenin babası hayırdır? mstematik lan bu ben iki haneli alsam kurban kesçem sen gelmissin 97 ne diyorsun ama cidden o doksan yedi ne beren nası aldın o notu anlatsana biraz?
serpilfzl serpilfzl Jul 07, 2014
Alma Katsu nun Sonsuz Arzuya Uyanış adında bir kitabı var :D