Deadly Grudge

Deadly Grudge

545K Reads 27.8K Votes 40 Part Story
제프리마도너츠 By zeprimadonuts Completed

Diğer Kaisoo ficlerinden farklı bir fic sizlerle. Dominant bir Kyungsoo ve pasif Kai... Hikayenin başlangıcı klasik bir giriş.

Karakterler : Kyungsoo, Kai, Chanyeol, Baekhyun, Sehun, Luhan, Kris

UYARI : Yaoidir ve argo içeriklidir!

***

Annesini kendisinin doğumunda kaybeden, kendine hayrı olmayan, kumarbaz, umarsız babası ile birlikte yaşayan, lise son öğrencisi olan Kyungsoo, özel hayatındaki büyük sorunların üstesinden gelemediği için herkese ve herşeye karşı kin beslemektedir. Hüznünü bastırıp kininin arkasında saklanarak yaşam savaşı vermektedir. Bu kadar genç yaşta tüm sorumluluğun onun üzerine yıkılması, hayatın zorluklarınla tek başına savaşması kinini günden güne şiddetlendirir.

Okul hayatı ise dahada muallakta ve karmaşıktır. Onunla göz göze gelebilme cesaretinde bulunamaz hiçkimse. Sınıfının en başarısız öğrencisi olmakla birlikte bazen okul içindeki, bazen de okul çıkışlarındaki katıldığı kavgalarla tanınmaktadır. Tek kötü alışkanlığı, bağımlılığı sigaradır. Serseri grubuyla Chanyeol, Baekhyun ve Sehun ile birlikte alt sınıftaki yeni yetmelere belli bir miktar karşılığında sigara satarken birçok kez yakalanıp okuldan bir aylığına uzaklaştırma aldığı zamanlarda olmuştur. 

*****

Sorunsuz bir aile yaşantısı olan, her dediği yapılarak şımartılan Kai, halinden fazlasıyla memnundur. Şu zamana kadar zorluk, sıkıntı çekmediği için hayatın bu denli kolay ve rahat olduğuna inanmıştır.

Başarılı bir öğrencidir. Saf ve temiz bir karaktere sahip olduğu için arkadaş çevresi tarafından fazlasıyla ilgi ve sevgi görmektedir. Liseye yeni başlayacağı için oldukça heyecanlıdır. Onu nasıl bir okul hayatı beklediğinden habersizdir.

© 2014. ZEPRIMADONUTS

mervebahar12 mervebahar12 Oct 20, 2016
Bu kitabın serisini 4. Okuyuşum hadi bakalım tekrar başlıyoruz Bismillah afgkshskddhk
conginlisoo conginlisoo Jan 07
Ya yerim amk böyle masum bi kai fjadnwkdqjdajskwkkshwjwhfjshdhfwkdjsf
iremgd3 iremgd3 Aug 16, 2016
Kyungsoo chanyeola alttan bakarak cevap verir "az kısa sonra karşıma cık BeBee " der ve cool yürüyerek ordan uzaklaşır.
breathingforfanfics breathingforfanfics Oct 10, 2016
Abi beynin çalkalanıyor.. Kyungsoo'yu böyle hayal edince bi garip oluyo dkfldlgldg
baekinmelegi baekinmelegi 6 days ago
Hayal edemiyorum dkdğdlğddüşdğfüfşfğfü kopuyorum dodğüdçfğfüfşfl
blackpinksnsd blackpinksnsd Aug 12, 2016
Fici 3. Okuyuşum bunu okuktan sonra soo'nun altta oldugu ficleri okuyunca hoşuma gitmemeye başladı djdjdjd