NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Deadly Grudge

Deadly Grudge

556K Reads 28.6K Votes 40 Part Story
제프리마도너츠 By zeprimadonuts Completed

Diğer Kaisoo ficlerinden farklı bir fic sizlerle. Dominant bir Kyungsoo ve pasif Kai... Hikayenin başlangıcı klasik bir giriş.

Karakterler : Kyungsoo, Kai, Chanyeol, Baekhyun, Sehun, Luhan, Kris

UYARI : Yaoidir ve argo içeriklidir!

***

Annesini kendisinin doğumunda kaybeden, kendine hayrı olmayan, kumarbaz, umarsız babası ile birlikte yaşayan, lise son öğrencisi olan Kyungsoo, özel hayatındaki büyük sorunların üstesinden gelemediği için herkese ve herşeye karşı kin beslemektedir. Hüznünü bastırıp kininin arkasında saklanarak yaşam savaşı vermektedir. Bu kadar genç yaşta tüm sorumluluğun onun üzerine yıkılması, hayatın zorluklarınla tek başına savaşması kinini günden güne şiddetlendirir.

Okul hayatı ise dahada muallakta ve karmaşıktır. Onunla göz göze gelebilme cesaretinde bulunamaz hiçkimse. Sınıfının en başarısız öğrencisi olmakla birlikte bazen okul içindeki, bazen de okul çıkışlarındaki katıldığı kavgalarla tanınmaktadır. Tek kötü alışkanlığı, bağımlılığı sigaradır. Serseri grubuyla Chanyeol, Baekhyun ve Sehun ile birlikte alt sınıftaki yeni yetmelere belli bir miktar karşılığında sigara satarken birçok kez yakalanıp okuldan bir aylığına uzaklaştırma aldığı zamanlarda olmuştur. 

*****

Sorunsuz bir aile yaşantısı olan, her dediği yapılarak şımartılan Kai, halinden fazlasıyla memnundur. Şu zamana kadar zorluk, sıkıntı çekmediği için hayatın bu denli kolay ve rahat olduğuna inanmıştır.

Başarılı bir öğrencidir. Saf ve temiz bir karaktere sahip olduğu için arkadaş çevresi tarafından fazlasıyla ilgi ve sevgi görmektedir. Liseye yeni başlayacağı için oldukça heyecanlıdır. Onu nasıl bir okul hayatı beklediğinden habersizdir.

© 2014. ZEPRIMADONUTS

eyesmagic eyesmagic Mar 17
Off çok seksi bee sert kyung soo karakterlerine bayılıyorum 😈😍
withkaisoo withkaisoo Apr 12
Kıyamam ya daha ilk dakikadan satansoo ya maruz kaldı kdjdjdkd
withkaisoo withkaisoo Apr 12
Lise anılarım geldi aklıma her gün ekşın vardı djdjjdkd meslek lisesi mode-on 😂😂
Bu fiki kaç yıl önce keşfetmiş ve başka bir hesaptan okumuştum. O zamanlar ramazandı dnfnf okurken her an çarpılırım tehlikesiyle  burun burunaydım dnnd. Şimdi başka bir hesaptan tekrar okuyorum. Çok özlemişim.
Yine yine ve yine buradayım. Allahım kaçıncısını okumaya başladığımı dahi hatırlamıyorum sen affet.
BayanByunn BayanByunn Feb 15
Hayal edemiyorum dkdğdlğddüşdğfüfşfğfü kopuyorum dodğüdçfğfüfşfl