RED (Punk H.S) CZ

RED (Punk H.S) CZ

1M Reads 56.7K Votes 84 Part Story
✌ By MichelleCooper69 Completed

„Tak co?" Zeptá se zvědavě Jade a já si naštvaně sednu. „Je to debil," řeknu upřímně.
 „Myslela jsem si to." Aspoň, že Cora je rozumná.
 „Škoda, byl by docela hukot, kdybys s ním odešla." Jo, s ním rozhodně ne. Bože, jak jsem ráda, že jsem v bezpečí tady a nepřišla jsem o žádný zub.
 „Uznej ale, že je úplně dokonalej." Nesměle kývnu. Lhala bych, kdybych řekla, že nebyl, protože jeho oči jsou opravdu krásné a celkově působil dost přitažlivě. Ty tetování a to všechno mu k tomu dodalo ještě větší sex-appeal, ale to jak se vyjadřoval? Děs.
 „Na stupnici od 1 do 10 je na takové 15." Zasní se Jade a já se zasměju. Zadívám se k baru. Strnu. Jeho tělo je natočené naším směrem. Dívá se na mě. Naskočí mi husí kůže. Uhnu pohledem, a když se po chvíli na něj podívám znovu, už tam není.
 
 


*Příběh prochází korekcí, jelikož má mnoho chyb, které jsem nestihla opravit. Příběh jsem začala psát jako čtrnáctka, což už nějaký ten pátek bude, tak to berte na vědomí.*

 • 1d
 • cz
 • fanfiction
 • fanfikce
 • harry
 • harrystyles
 • red
Hopeless1996 Hopeless1996 Feb 05, 2017
Po dlouhé době se chci zase ponořit do tohodle skvělého příběhu a vím, že až to budu znova číst napnu se u toho samého jako předtím. Musím uznat že tohle se řadí do mé kategorie TOP a znova si přečíst oblíbenou knihu je jako se znova narodit ;)
christnh christnh Aug 26, 2015
Ten trailer je úžasný, aj príbeh, máš pekný štýl písania <3
mucqyou mucqyou Aug 11, 2015
Četla jsem tuhle story a na konci jsem byla strašně naštvaná na Hazzu :D tak jsem si pustila trailer protože na jeho konci Harry brečel. :D To mi udělalo den lepší :D
kaitlyn_425 kaitlyn_425 Jun 20, 2015
could you have it translated into English?? I would love that and the other readers would love for it too.. I don't mind how long it would take. so take ur time please but think about it maybe?? thank you so much ! 
MichelleCooper69 MichelleCooper69 May 03, 2015
@MaybeLittlePrincess tak teď jsii mě moc potěšila. hezky se to čte. Děkuji ti za to moc. xxx
MysteryGirlFromCzech MysteryGirlFromCzech May 03, 2015
Úžasný příběh. Četla jsem hodně příběhů,ale žádný mě nezaujal,tak jako tenhle!:) Moc božsky píšeš!:) Je to hrozně boží!.)) 
               Klobouk dolů:3