CEHENNEM ÇİÇEĞİ

CEHENNEM ÇİÇEĞİ

662K Reads 25.2K Votes 33 Part Story
Asu De By AsuDe5 Updated Nov 15, 2016

O Ewan McAlister'dı. O bir İskoç Bey'iydi! Öfkeliydi. Geçmişin gölgelerinde yaşayan korkunç bir adamdı. Nefretinin tek sebebi İngilizlerdi... Halkının varolduğu günden beri acımasızca katledildiğini biliyordu. Ve bunu yapan aşağılık İngilizlerle karşılaşmak bile istemiyordu! Çünkü bu onların ölümü olurdu...  Bir kadın olsa bile gözünü kırpmadan öldürebilirdi! Nefreti bildiği her şeyden daha güçlüydü!

O bir İngiliz Leydisiydi! Rahibe olmak için gittiği Manastırdan kaçmış ve sürgüne yollanmış yaralı ve ürkek bir kızdı. Altın gibi saçları, okyanustan bir parça mavi gözleriyle güzelliğin adıydı. Ne yazık ki; itaatkarlığı, güzelliği ve kibarlığı vahşi bir İskoç'un hükmü altında son bulacaktı. Kendini ateşlere attığını bilmeden Ewan McAlister'ın kalesinde hizmetçisi, aynı zamanda esir olan Charlotte Kitty Wilkinson, şeytanla yaşamayı öğrenecekti. Ve şeytanın cehenneminde bir melek olarak kalmaya çalışacaktı... Belki de o cehennemden bir cennet çıkaracaktı.

Aşk'tı bu Cennetin adı...  Hesaps...

sutluirmiktatlisi sutluirmiktatlisi Feb 14, 2016
Kesin bunun sevgilisi İngiliz olcak fkdlld nasılım ama @PinkSoull
yazarrrr4 yazarrrr4 Apr 14, 2016
Daha önce rastlamadığım türden bir kurgu, hemen başlıyorum :)
MedinaAliyeva MedinaAliyeva Jul 14, 2016
kitabini  okudum ve çok guzeldi.bugune kadar okudugum en iyi tarihi romandi.bu kadar iyi bir kitabin keşke kapaği da kendineyakişir  olsaydi.
sevimtesse sevimtesse May 16, 2016
Yazarım ben en büyük hayranlarınızdan biriyim ve tabi ki Deniz taraftarıyım çünkü çayın içinde 5 tane küp şekeri üst, üste dizebilen tek  şeker  tanıdığım  o ;D
sevimtesse sevimtesse May 16, 2016
Bütün kitaplarınızı kahkahalarla okudum İNANILMAZSINIZ !
tanyafds tanyafds Jan 06, 2016
Bu kitabı Facebook tan okumuştum ve tek kelimeyle süper ötesiydi :)