CEHENNEM ÇİÇEĞİ

CEHENNEM ÇİÇEĞİ

633K Reads 24K Votes 33 Part Story
Asu De By AsuDe5 Updated Nov 15

O Ewan McAlister'dı. O bir İskoç Bey'iydi! Öfkeliydi. Geçmişin gölgelerinde yaşayan korkunç bir adamdı. Nefretinin tek sebebi İngilizlerdi... Halkının varolduğu günden beri acımasızca katledildiğini biliyordu. Ve bunu yapan aşağılık İngilizlerle karşılaşmak bile istemiyordu! Çünkü bu onların ölümü olurdu...  Bir kadın olsa bile gözünü kırpmadan öldürebilirdi! Nefreti bildiği her şeyden daha güçlüydü!

O bir İngiliz Leydisiydi! Rahibe olmak için gittiği Manastırdan kaçmış ve sürgüne yollanmış yaralı ve ürkek bir kızdı. Altın gibi saçları, okyanustan bir parça mavi gözleriyle güzelliğin adıydı. Ne yazık ki; itaatkarlığı, güzelliği ve kibarlığı vahşi bir İskoç'un hükmü altında son bulacaktı. Kendini ateşlere attığını bilmeden Ewan McAlister'ın kalesinde hizmetçisi, aynı zamanda esir olan Charlotte Kitty Wilkinson, şeytanla yaşamayı öğrenecekti. Ve şeytanın cehenneminde bir melek olarak kalmaya çalışacaktı... Belki de o cehennemden bir cennet çıkaracaktı.

Aşk'tı bu Cennetin adı...  Hesaps...

Kesin bunun sevgilisi İngiliz olcak fkdlld nasılım ama @PinkSoull
yazarrrr4 yazarrrr4 Apr 14
Daha önce rastlamadığım türden bir kurgu, hemen başlıyorum :)
kitabini  okudum ve çok guzeldi.bugune kadar okudugum en iyi tarihi romandi.bu kadar iyi bir kitabin keşke kapaği da kendineyakişir  olsaydi.
sevimtesse sevimtesse May 16
Yazarım ben en büyük hayranlarınızdan biriyim ve tabi ki Deniz taraftarıyım çünkü çayın içinde 5 tane küp şekeri üst, üste dizebilen tek  şeker  tanıdığım  o ;D
sevimtesse sevimtesse May 16
Bütün kitaplarınızı kahkahalarla okudum İNANILMAZSINIZ !
irem_acar38 irem_acar38 Aug 18
genç kızlar için tavsiyeler adlı kitabima bakarsaniz cok ama cok sevinirim unutmayin bu kitap sadece kizlara özel o zaman ne duruyosunuz hadi gelin :):)